Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę w eBiznesie, to zapewne już nie raz czułeś się tak, jakby Twoja głowa miała zaraz eksplodować. Ilość tych wszystkich narzędzi, systemów i usług, które obiecują, że dzięki nim osiągniesz nie samowity sukces, może na prawdę prowadzić do zawrotów głowy.

Każdego dnia pojawia się jakiś „cudowny system”, który obiecuje napływ setek nowych czytelników do Twoich witryn i dużych sum pieniędzy na koncie bankowym… oczywiście bez wysiłku.

To może być na prawdę przytłaczające i przede wszystkim może odciągać Cię od rzeczy, które należy zrobić, aby skutecznie budować Twój eBiznes.

Jak wiadomo, istnieją narzędzia, które nie tylko mogą ułatwić Ci życie, ale również przenieść Twój biznes na autopilota i w znacznym stopniu zautomatyzować.

Sztuką jest jednak to, aby wiedzieć na których narzędziach warto się skupić, a od których trzymać się z daleka!

Przerób teraz przewodnik, z którego dowiesz się,  jakich narzędzi na co dzień używają najlepsi internetowi marketerzy na świecie…


1) Hosting

Oczywiście, bez hostingu, Internet byłby bardzo nudnym miejscem, w którym właściwie nic by się nie działo. Jeśli masz nazwę domeny, to potrzebujesz mieć miejsce, gdzie będziesz ją trzymać.Hosting możesz dostać za darmo (stanowczo odradzam) albo płacić nawet do 300 zł na miesiąc.

Kluczem jest odnalezienie firmy, która zapewnia 99% dostępności serwera oraz 24h na dobę wsparcia technicznego w razie problemów technicznych.

I oczywiście, dostajesz wszystko to, za co płacisz.

 

2) Zaawansowany Autoresponder

Czy słyszałeś kiedyś powiedzenie: „Pieniądze są w liście?”

Cóż, mając autoresponder i budując listę, która Cię zna, lubi i ufa to najszybszy sposób, aby za jednym kliknięciem myszki, znacznie powiększyć Twoje konto w banku… szybciej niż możesz sobie to wyobrazić… Niesamowite!

Istnieje tutaj bardzo prosta reguła.

Zrób stronę, która daje coś o ogromnej wartości i to kompletnie za darmo. To może być np. jakiś darmowy raport, szkolenie, lekcja video, wtyczka do WordPressa, lub zaproszenie na webinar.

Następnie, w zamian za bezpłatne informacje, urzytkownik podaje Ci swoje imię i adres e mail lub nawet sam e mail.

I wtedy dzieje się magia. Możesz regularnie wysyłać mu lekcje szkoleniowe, a nawet sprzedawać produkty.

Wszystko to odbywa się za pomocą autorespondera – automatycznie i skutecznie dla ciebie.

I znowu, jeśli zaczynasz już budować swoją listę w miarę skutecznie i przekroczysz np. w GetResponse ilość darmowych subskrybentów, to będziesz płacić od 80 zł na miesiąc i więcej. Nie polecam Ci darmowych rozwiązań ponieważ np. ja już straciłem przez to jedną listę i zawsze pojawia się pytanie, do ilu osób faktycznie dochodzą Twoje maile.

 

3) Video Hosting

W ostatnim czasie video stało się jednym z najważniejszych narzędzi pracy. A bez pewnego rodzaju video na Twojej stronie, duża ilość osób po prostu ją opuści.

Dzięki video o wiele szybciej zaczniesz budować relacje z czytelnikami niż tylko za pomocą samych słów.

Na pewno już słyszałeś o YouTube. Ale to jest bezpłatny serwis, gdzie konto, które zakładasz, wcale nie należy do ciebie.

Dlatego nie bez powodu najwięksi marketerzy udostępniają swoje pliki video za pomocą płatnych usług i ty też powinieneś tak robić.

 

4) Website Builder and Prospecting System

99% sprzedawców internetowych nie ma czasu i/lub umiejętności do tworzenia stron internetowych lub przeszukiwania internetu w celu znalezienia jakichś rozwiązań. Próby nauczenia się projektowania stron internetowych i kodu HTML, to na pewno nie najlepszy sposób, aby spędzić czas.

I właśnie tutaj do gry wkracza Website Builder.Wklejasz na swoją stronę po prostu odpowiednie filmiki, informacje o produkcie, podpinasz autoresponder i sprawa załatwiona.

 

5) Pokój do Video konferencji!

Najskuteczniejszym sposobem sprzedaży, jest sprzedaż twarzą w twarz. Otrzymujesz błyskawiczną opinię, a klienci mogą zadawać pytania i natychmiast uzyskać odpowiedzi.

Ponieważ nie chcemy spotykać się z każdym klientem osobiście… Webinar jest idealnym rozwiązaniem.

Możesz siedzieć sobie wygodnie w zaciszu własnego mieszkania i prowadzić szkolenia dla osób z całego świata. Prezentacje produktów, sesje pytań i odpowiedzi, coaching na żywo – to wszystko jest możliwe dzięki konferencją online. 

Jeśli nie wykorzystujesz webinarów w swoim biznesie, to niestety tracisz bardzo dużo gotówki.

Typowe firmy pobierają za taką usługę od 25 do 400 zł miesięcznie, a czasami nawet i więcej.

 

5 Kluczowych narzędzi

Są to najważniejsze narzędzia, których używają najlepsi marketerzy na świecie, aby codziennie sprzedawać swoje produkty na totalnym autopilocie.

I ty też możesz.

Teraz możesz uzyskać wszystkie te wspaniałe narzędzia od różnych firm i płacić za nie od 150 do 400 zł miesięcznie i więcej.

Możesz również podjąć inteligentną decyzję i pozyskać te wszystkie narzędzia od jednej firmy i oczywiście zaoszczędzić ogromne pieniądze.

Najważniejsze narzędzia w eBiznesie.
[wms_protected]

Twój link polecający tę stronę:


[/wms_protected]

 

(Visited 92 times, 1 visits today)