Jak wstawić prezentację PowerPoint na YouTube Stworzyłeś/aś prezentację w PowerPoincie, a teraz chcesz wgrać na YouTube ? Nie da się. Takie odpowiedzi znalazłam na różnych forach. A ja ci powiem, że się da! Spędziłam ponad 2h na znalezienie najlepszego sposobu, aby to zrobić.

Czemu zajęło mi, to aż 2 godziny ? Chciałam znaleźć darmowy sposób, tak abyście nie musieli płacić za programy itp. Przejrzałam sporo programów i znalazłam ten jeden, moim zdaniem najlepszy (punkt 2).

Jednak, nim przejdę do omówienia programu pokażę Ci inny sposobów, aby przemienić prezentację.

1) Wykorzystaj programy do nagrywania pulpitu

Jeśli masz zainstalowany jakiś program typu camtasia studio, bandicam lub inny, to włącz go, odpal prezentację i nagraj, po prostu filmik.

A teraz obiecany program.

 

2) Wykorzystaj darmową wersję programu Acoolsoft PPT2YouTube

Za pomocą dosłownie 2 kliknięć nasza prezentacja zostanie przekonwertowana na format mp4, czyli taki, który możemy wgrać na nasz kanał youtube. Mały minus, zmienia się czcionka w systemie, ale po ponownym uruchomieniu systemu wszystko wraca do normy. Nie wiem czemu się tak dzieje i przyznam, że nie badałam tego.

Dzisiaj instrukcja obsługi w postaci filmu, jaki specjalnie nagrała (filmik w dość szybkim tempie jest, mam nadzieję że nie będzie to problemem).

.

Artykuł został napisany specjalnie jako odpowiedź na pytanie Wiesławy, użytkowniczki naszego portalu (pozdrawiam).

[wms_protected]

 

P.S.

Czy masz już konto Partner Pro?

Jeśli nie, to kliknij TUTAJ i zobacz jak budować 3 niezależne źródła dochodu w zaciszu własnego domu…

[/wms_protected]

 

 

 

(Visited 6 133 times, 1 visits today)