Wielu z nas pewnie choć raz pomyślało kiedyś o udaniu się na jeden z zabiegów upiększających czy na zabieg wykonania tatuażu. I zdecydowana ilość zapewne swoje założenia doprowadziła do końca.

Jednak są osoby, które pomimo chęci skorzystania z udogodnień, jakimi są zabiegi laserowe, makijaż permanentny, tatuaż i inne zabiegi kosmetyczne, nie zdecydowały się na nie z powodu obawy przed bólem, jaki im towarzyszy. Na szczęście pewien mądry i empatyczny człowiek, z myślą o swoich klientach, wpadł na pomysł stworzenia maści znieczulającej TKTX 40%.

To produkt, który działa miejscowo na skórze. Wystarczy nanieść odpowiednią ilość na miejsce, w którym będzie wykonywany zabieg i gotowe – nie czujemy bólu.

TKTX został opracowany specjalnie z myślą o zabiegach kosmetycznych i tatuażu, bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych i alergii. Aby zapewnić bezbolesne działanie, TKTX 40% składa się z kilku silnych środków znieczulających, a mianowicie Lidokainy (40%), Prilokainy (40%) i Benzokainy (10%). Skuteczny, bezpieczny i łatwy w użyciu: TKTX znieczula skórę w ciągu 30 do 45 minut po zastosowaniu i utrzymuje swoją maksymalną skuteczność przez około 1 godzinę. Produkt jest przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego, po wyjęciu z opakowania.

Rosyjski krem znieczulający – instrukcje użytkowania

Jeśli do użycia wybierzemy produkt oryginalny, możemy być pewni, że od pierwszego zastosowania będziemy zadowoleni. Oczywiście przed skorzystaniem z kremu należy uważnie przeczytać składniki obecne w formule. Z maści TKTX 40% należy korzystać ostrożnie i, jak w przypadku każdego innego kosmetyku, najlepiej najpierw wykonać próbę alergiczną.

Dla osób uczulonych na którekolwiek ze składników, czy takim, którym towarzyszą problemy skórne, krem jest niezalecany. Jeżeli pomimo posiadania podanych dolegliwości, zdecydujemy się użyć maści TKTX, producent nie bierze odpowiedzialności za wszelkiego rodzaju działania niepożądane. Ważne jest też to, aby używać TKTX na nienaruszoną skórę – wszelkie zadrapania, rany i zmiany skórne mogą spowodować podrażnienie, a także inne reakcje alergiczne.

Krem znieczulający TKTX 40% powinien być użyty zgodnie z podaną instrukcją, czyli:

  • dezynfekcja skóry w miejscu, w którym chcemy zaaplikować maść, za pomocą wacika nasączonego alkoholem
  • nałożenie warstwy maści o grubości około 2–3mm
  • zabezpieczenie miejsca, poprzez owinięcie go folią spożywczą na czas 50–60 minut
  • w końcowym etapie należy ściągnąć folię spożywczą i usunąć resztę środka. Po tym procesie można przystąpić do zabiegu.Załącznik:

Krem TKTX – zastosowanie

TKTX jest najskuteczniejszym środkiem znieczulającym do zabiegów kosmetycznych. Jest cała lista zabiegów, przy których krem może zostać wykorzystany. Są to na przykład: 

  • wykonanie tatuażu 
  • wykonanie makijażu permanentnego
  • usunięcie tatuażu
  • piercing ciała
  • depilacja laserowa
  • mezoterapia igłowa

TKTX 40% znieczula skórę w ciągu 30–40 minut od zastosowania i zachowuje skuteczność do 2 godzin. Czas działania TKTX zależy od tego, jak grubo został nałożony i gdzie został użyty; jeśli został nałożony na większe powierzchnie (np. plecy), nie będzie działał tak długo, jak w przypadku mniejszych powierzchni (palce u rąk i nóg). Pojemność kremu to 10g i, w zależności od tego, jaką powierzchnię chcemy znieczulić, wystarcza na różną liczbę użyć. Warstwa, którą trzeba nałożyć na skórę jest dość gruba, więc przy większej powierzchni ciała jedna tubka może wystarczyć na jedno użycie.

Artykuł powstał przy współpracy z sklepem oferującym kremy znieczulające TKTX https://www.tktx-znieczulenia.pl

(Visited 19 times, 1 visits today)