Jeden na pięciu – to liczba dorosłych Amerykanów, którzy doświadczają problemów ze zdrowiem psychicznym. W rzeczywistości, zgodnie z raportem w Sprawach Zdrowia, leczenie warunków zdrowia psychicznego kosztuje więcej niż jakakolwiek inna sytuacja medyczna w kraju w 2013 roku, na oszałamiającym 201 miliardach dolarów.

Na szczęście pracodawcy zdają sobie sprawę z tego palącego problemu. Niedawne badanie przeprowadzone przez Willisa Towersa Watsona na temat pracodawców w USA wykazało, że prawie dziewięciu na dziesięciu pracodawców uważa, że ​​zdrowie psychiczne / behawioralne będzie priorytetem w ciągu najbliższych trzech lat.

Jak kończy się May’s Miesiąc Zdrowia Psychicznego, wszyscy powinniśmy uznać, że świadomość nie wystarczy. Pracodawcy mogą podejmować działania wykraczające poza podnoszenie świadomości, aby zapewnić narzędzia i zasoby niezbędne do powstrzymania powszechnego wpływu warunków zdrowia psychicznego na pracowników i ich firmę. Aby zgłębić to, co mogą zrobić pracodawcy, skontaktowaliśmy się z Ali Cherry, dyrektorem marketingu w firmie Lantern, wiodącym partnerem w zakresie zdrowia psychicznego i partnerem platformy Castlight.

Kliknij link, aby przejść do strony głównej Siberian Health, aby poznać nowe naturalne suplementy ziołowe.

W jaki sposób mogą pojawić się warunki zdrowia psychicznego w miejscu pracy? I jakie są ich skutki?

Zwlekanie i unikanie. Bardziej rozproszony lub drażliwy niż zwykle. Uporczywe wyczerpanie.

To tylko niektóre ze sposobów, w jakie mogą przejawiać się problemy ze zdrowiem psychicznym. Często zdarza się, że ludzie, którzy wycofują się z działań lub mają problem z koncentracją, uważają, że są “po prostu zestresowani”, ponieważ nie identyfikują się z “zdrowiem psychicznym” lub uważają, że ich sytuacja jest problemem.

Brak świadomości na temat tego, co stanowi problem ze zdrowiem psychicznym, stygmatyzowany język, w którym się on znajduje, oraz brak przystępnych cenowo i wysokiej jakości opcji opieki sprawiają, że 66 procent osób z zaburzeniami zdrowia psychicznego nigdy nie szuka ani nie znajduje opieki. Efekty są szeroko zakrojone: od nieobecności i utraty produktywności w miejscu pracy po zwiększone cierpienie chroniczne, wykorzystanie zdrowia i oświadczenia zdrowotne.

“Chociaż jeden na pięciu Amerykanów doświadcza problemów ze zdrowiem psychicznym, 66% nigdy nie szuka ani nie znajduje potrzebnej opieki.”

Jakie rozwiązania są dostępne, aby pomóc w radzeniu sobie z negatywnym wpływem warunków zdrowia psychicznego?

Ponieważ zdrowie psychiczne staje się nową otyłością – coraz bardziej wszechobecną i związaną z przewlekłymi stanami zdrowotnymi – coraz więcej innowacyjnych cyfrowych opcji zdrowotnych jest dostępnych dla lekarzy, aby polecić i pracodawcom udostępnić rozwiązania, które usuwają przeszkody w poszukiwaniu i poszukiwaniu opieki. Programy mobilne pozwalają na przystępną, dostępną, angażującą i prywatną formę opieki nad zdrowiem psychicznym, która może dotrzeć do każdego, kto ma inteligentny telefon.

Programy mobilne mają także możliwość przekroczenia stygmatyzowanych etykiet i poznania ludzi tam, gdzie są. W Lantern możemy pomóc jednostkom znaleźć skuteczniejsze sposoby radzenia sobie z presją w pracy lub nauczyć się umiejętności skuteczniejszego radzenia sobie z uczuciem przytłoczenia lub zmartwień. Osoby mogą szukać pomocy bez konieczności akceptowania diagnozy.

(Visited 99 times, 1 visits today)