Każdy z nas uwielbia dawać prezenty – prywatnie i nawet bez okazji to doskonały sposób na okazanie pamięci o bliskiej nam osobie, przyjaźni, miłości i wszystkich innych pozytywnych uczuć. Także w życiu zawodowym upominki stanowią ważny element wizerunkowego savoir vivre’u. Nawet torebka z drobiazgami biurowymi i ulotką firmy wręczona przy okazji biznesowego spotkania czy konferencji prasowej świadczy o pozycji i kulturze oraz pozytywnie wpływa na PR przedsiębiorstwa. Przy okazji wręczania prezentów zawsze marzymy o tym, aby sprawiły one obdarowanemu jak największą radość, więc szukamy oryginalnych i ciekawych rozwiązań. Pięknym, interesującym i niepowtarzalnym sposobem może się okazać spersonalizowany upominek np. kubek ze zdjęciem, fotografia wydrukowana na płótnie czy piękny notatnik.

Druk na przedmiotach cieszy się coraz większą liczbą zainteresowanych – stwierdza pracownik Drukarni Kolumb. – Klienci chcą takimi drobiazgami nie tylko obdarować bliskich lub klientów, często zamówienia są przeznaczone do ich własnego użytku; żyjemy w kulturze, w której odchodzi się powoli od komercji i chęci posiadania wszystkiego, co mają inni. Poza świadomym minimalizmem modnie jest otaczać się ładnymi, ale przede wszystkim jedynymi w swoim rodzaju i niepowtarzalnymi przedmiotami, takimi, których nikt inny mieć nie będzie. Młodzi ludzie coraz częściej rezygnują z zakupów w sieciówkach na rzecz polskich niszowych projektantów i szukają sposobu na personalizację przedmiotów codziennego użytku. Z tego względu w sklepach ogromną popularnością cieszą się wszystkie przedmioty, które można dowolnie ozdabiać, zmieniać, uzupełniać według swojego upodobania.

Szukając pomysłu na taką formę prezentu możemy być zaskoczeni ilością dostępnych na rynku opcji – dzisiaj drukarnie oferują druk niemalże na każdym materiale. Idealnym prezentem może być kubek z fotografią: babcię na pewno ucieszyłby cały ich komplet ze zdjęciami najbliższych członków rodziny, bratu spodobałby się taki z logo ulubionego zespołu lub drużyny piłkarskiej. Nie ma problemu z umieszczeniem na naczyniu własnego projektu, loga firmy lub zabawnego tekstu. Możemy przyjść do drukarni ze swoim kubkiem, jednak najczęściej najlepszym wyjściem będzie dokonanie zakupu na miejscu – naczynie musi mieć powłokę poliestrową, czyli być przystosowane do druku metodą termosublimacji. Prezentem cieszącym się szczególną popularnością są koszulki, na których również możemy umieścić dowolny obraz lub treść. Należy jednak zapytać w drukarni, jaki materiał ubrania będzie najlepszy dla druku – na zwykłych bawełnianych t-shirtach nadruk z biegiem czasu nieestetycznie pęka.Stylowym pomysłem na prezent może być wizytownik z nadrukiem. To prezent doskonały dla każdego, bez względu na wiek czy płeć – w zależności od nadruku może stać się pięknym i praktycznym gadżetem codziennego użytku zarówno dla eleganckiej starszej kobiety, jak i młodego artysty. Parasolka z własnym nadrukiem także sprawi wiele radości właścicielowi, który nade wszystko ceni sobie oryginalność, personalizacji możemy poddać także sprzęt np. umieścić inicjały na pendrive itd. Ciekawym pomysłem na upominek z okazji urodzin, rocznicy czy ślubu może być fotka i artykuł na okładce w gazecie projektowanej na potrzeby klienta.

Ze względu na możliwości technologiczne nadruk można dzisiaj wykonać niemalże na każdym materiale. Wystarczy znaleźć drukarnię specjalizującą się także w nanoszeniu zdjęć i projektów graficznych na przedmioty; zapłacimy niewiele więcej niż za produkt z sieciowego sklepu, a radość z otrzymania takiego prezentu będzie znacznie większa. Dzięki nadrukom możemy zwykłe przedmioty uczynić pięknym i ciekawym podarunkiem – podsumowuje specjalista z Drukarni Kolumb.

Autor wpisu:

Specjalista budowania MLM online ( marketingu sieciowego przez internet ). Współzałożyciel Grupy Marketingowej BB Elite Club. Szkolę w Akademii Nowoczesnego Marketingu GVO. Jestem tu by szkolić i pomagać naszym partnerom osiągnąć sukces.

http://wojciechwesolowski.pl/

(Visited 104 times, 1 visits today)
Grupa Marketingowa PodstawyBiznesu