Otwierasz nowy oddział swojej firmy? A może planujesz zmianę aranżacji dotychczasowych wnętrz. Chcesz zadbać o wizerunek – wyróżnić się nie tylko jakością oferowanych produktów czy usług, ale i poprzez identyfikację wizualną? Wykorzystaj nowoczesne nowinki w aranżacji wnętrz biurowych i zaskocz swoich kontrahentów, klientów, a także pracowników!

Meble biurowe – wykorzystaj ciszę

Pomieszczenia typu open space, które nierzadko cechują się dużym poziomem hałasu, miejsca typu call center, a także innego typu pokoje, w których skala hałasu jest duża, coraz częściej odstraszają potencjalnych pracowników. Obecnie cisza stała się dla nas luksusem, który pozwala na pełne skupienie, podczas wykonywania obowiązków służbowych. Warto wykorzystać rozwiązania projektowe w zakresie aranżacji wnętrz, które pozwolą zapewnić cichą i dyskretną przestrzeń do pracy. Mogą to być min. ściany wyciszające, szafki akustyczne pokryte miękką tkaniną. Modnym trendem są tzw. meble akustyczne, a także te o geometrycznej strukturze.

Zielone wyposażenie biura

W nowoczesnej aranżacji wnętrz biurowych coraz częściej stosuje się roślinność nie tylko do ozdoby, ale i w celu oczyszczenia powietrza. Niewiele osób wie, że kwiaty, trawa, mech mogą służyć także wyciszeniu wnętrza. Jednym z najmodniejszych trendów w designie są tzw. półki akustyczne, porośnięte mchem, czy też sofy, na tyle których znajduje się roślinność.

Styl industrialny, czyli metalowe konstrukcje

Meble biurowe oparte na konstrukcji metalowej są wytrzymałe, idealnie korespondują również z modnym obecnie surowym trendem industrializmu. Design ten podkreślają także geometryczne kształty mebli. Krzesła na planie koła, czy też oświetlenie w kształcie brył. Aranżacja biura obejmująca tego rodzaju meble pracuje na wizerunek nowoczesnej, idącej z duchem czasu firmy.

Wyposażenie biura to ważny element podkreślający wizerunek firmy. Warto zaaranżować pomieszczenia w sposób przemyślany, stawiając na jakość oraz precyzję rozwiązań. Taki design z pewnością zostanie doceniony zarówno przez gości odwiedzających naszą firmę, jak i samych pracowników.

Autor: http://www.vimexmeble.pl/

(Visited 397 times, 1 visits today)