Wiele osób wprowadzających w swoje dotychczasowe życie prywatne i zawodowe zmiany zwłaszcza początkujących marketerów internetowych ma problem z wkomponowaniem w swoje dotychczasowe obowiązki, nawyki nowe zmiany. Nawyki często są złe. Wracając do domu po pracy na etacie zasiadamy do obiadu, włączamy telewizję oglądając serial za serialem, a czas nieubłaganie płynie.

Miewałeś nie raz chęci czytelniku na zmiany w swoim życiu? wprowadzając np. naukę języka obcego, ćwiczenia na siłowni, czytanie nowej książki, pracę w marketingu rekomendacyjnym, a może jeszcze coś innego. Świetnie każdy ma chęci, plany, wizje, poczucie wzbogadzenia swojego dotychczasowego życia. Niestety w wielu przypadkach kończy się tylko na chwilowej chęci, planowaniu pod wpływem impulsu. Z czasem nie widząc efektów przychodzi sfrustrowanie, rozgoryczanie i czarny piar wokół przedsięwzięć, za które się próbowaliśmy zabierać na przykład próbując zarobić w internecie. Wszytko trzeba sobie zorganizować w głowie i z głową. Masz cel super, masz chęci to już połowa i to wszytko jest realne tylko musi być działanie. Samochód bez przekręcenia kluczyka w stacyjce nie odpali i nie pojedzie, posadzone kwiaty bez regularnego podlewania, dbania nie urosną.

Pamiętaj, że tylko umiejętne zarządzanie czasem kluczem do sukcesu.

Nic Ci nie da przeczytanie tego artykułu oraz innych o tej tematyce, jeśli sam ze sobą nie zrobisz wewnętrznego remanentu. Nikt za Ciebie nie wykona czynności, które sobie zaplanujesz, jeśli nie znajdziesz na nie w ciągu dnia miejsca.

Mogę jednak wraz z Tobą, lecz nie za Ciebie przygotować i opracować indywidualnie dopasowany plan organizacyjny Ciebie, Twojego projektu z indywidualnie dobranym i wspólnie ustalonym cennikiem.

Poprzez różne drogi mojego prywatnego życia oraz  zawodowej kariery zbierałam różne doświadczenia, uczyłam się popełniając błędy jak umiejętnie łączyć życie prywatne z zawodowym by jedno nie zaburzało drugiego.

Jeśli chcesz i jeśli czujesz po przeczytaniu tego artykułu, że taki mentoring, indywidualnie dopasowane sesje są Ci potrzebne zapisz się na listę osób wstępnie oczekujących na bezpłatną ocenę zakresu dopasowania metod oraz wycenę.

Zapisz się klikając w poniższy link:

http://dominikadembska.pl/indywidualny-mentoring-zarzadzania-soba-w-czasie

Gratuluję pierwszego kroku :)

Autorką  wpisu jest :

 11698526_927335540646353_8265590092777336213_nDominika Dembska z wykształcenia mgr filozofii oraz licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. Dominika dzieli się swoją wiedzą oraz zdobytym doświadczeniem zawodowym. Z sukcesami buduję swoją przyszłość oraz niezaleźność finasnową w marketingu rekomendacyjnym, tworzy również swoje usługi, produkty. Za pomocą coachingów pomaga osobom, które się do niej zgłaszają odnaleźć swoją zawodową drogę. Jej głównym celem jest uświadamiać, że zdrowy tryb życia oraz samoświadomość to klucz do sukcesu.Zapraszam na http://dominikadembska.pl oraz http://dominikadembska.pl/facebook-fanpage 

Autor wpisu:

Specjalista budowania MLM online ( marketingu sieciowego przez internet ). Współzałożyciel Grupy Marketingowej BB Elite Club. Szkolę w Akademii Nowoczesnego Marketingu GVO. Jestem tu by szkolić i pomagać naszym partnerom osiągnąć sukces.

http://wojciechwesolowski.pl/

(Visited 136 times, 1 visits today)
Grupa Marketingowa PodstawyBiznesu