Sprawnie działająca administracja to jeden z warunków niezbędnych dla każdej odnoszącej sukcesy firmy. Dzięki uporządkowanemu systemowi zarządzania dokumentami zyskujemy czas i spokój, możemy pracować wydajniej i efektywniej, co szybko przekłada się na jakość działania. Aby administrowanie firmą przebiegało bez zarzutu, warto sięgnąć po nowoczesne narzędzia, które w prosty sposób uporządkują ewidencję faktur.

Zgodnie z prawem, prowadząc działalność gospodarczą jesteśmy zobowiązani do przechowywania faktur VAT przez okres 5 lat.

W praktyce oznacza to konieczność gromadzenia ogromnej ilości dokumentów w sposób, który umożliwi ich łatwe odszukanie.

Choć do niedawana widok półek uginających się pod ciężarem grubych segregatorów był czymś normalnym, dziś dysponujemy narzędziami, takimi jak programy i portale internetowe, które pomagają tworzyć elektroniczny rejestr faktur. Zaletą takich rozwiązań jest nie tylko mniejsza ilość zajmowanego miejsca, ale także nowe możliwości w całym procesie zarządzania fakturami.

Wśród wielu sposobów na tworzenie rejestru dokumentacji podatkowej na szczególną uwagę zasługuje nowoczesna platforma internetowa Flow for You. Z jej pomocą możemy stworzyć całkowicie bezpieczne i zgodne z ustawą o rachunkowości elektroniczne archiwum, dzięki któremu dostęp do faktur jest wyjątkowo prosty.

Dokumenty znajdujące się w systemie możemy udostępnić księgowym i biurom rachunkowym, wyeksportować do programów fakturowo-księgowych, ale także przesłać do kontrahentów, a następnie otrzymać potwierdzenie dostarczenia faktury.

Trudno o większe ułatwienie dla każdej firmy pragnącej działać sprawnie i skutecznie. Każdy przedsiębiorca powinien używać tylko najbardziej efektywnych narzędzi do obsługi swoich dokumentów księgowych. Platforma Flow for You jest odpowiedzią na potrzeby nawet najbardziej wymagających.

Autor wpisu:

Specjalista budowania MLM online ( marketingu sieciowego przez internet ). Współzałożyciel Grupy Marketingowej BB Elite Club. Szkolę w Akademii Nowoczesnego Marketingu GVO. Jestem tu by szkolić i pomagać naszym partnerom osiągnąć sukces.

http://wojciechwesolowski.pl/

(Visited 43 times, 1 visits today)
Grupa Marketingowa PodstawyBiznesu