Dobowy wynajem samochodów to jedna z usług transportowych, które są bardzo popularne we Wrocławiu. Stolica Dolnego Śląska ma dobrze rozbudowaną ofertę pod tym względem. Chcąc z niej skorzystać, warto pamiętać o paru istotnych sprawach.

Kiedy opłaca się wynająć samochód na doby?

 

Wymienić można sporo sytuacji, kiedy warto wypożyczyć auto na doby. Wrocław jest doskonałym przykładem miasta, gdzie na takie rozwiązanie decydują się nie tylko osoby prywatne, ale i przedsiębiorcy. Samochód na doby idealnie sprawdza się podczas służbowych podróży czy weekendowych wyjazdów z rodziną lub przyjaciółmi. Jest to też doskonały sposób na przetestowanie konkretnego pojazdu przed jego zakupem. Co do zasady każdy, kto potrzebuje samochodu na okres 1-30 dni,  może skorzystać z omawianej usługi.

 

Jak wynająć samochód na doby w Radomiu?

 

Planując wypożyczenie auta na doby w Radomiu, trzeba najpierw poszukać usługodawcy, którego oferta odpowiada indywidualnym potrzebom pod kątem zawartości i ceny. Na flotę, jaką dysponuje PANEK CarSharing, składają się wyłącznie nowoczesne, sprawne i funkcjonalne samochody znanych i cenionych marek.

Minimalny okres najmu w tej firmie wynosi 24 godziny. Wybrany pojazd można zarezerwować telefonicznie lub online, niemniej nie jest to koniecznym do spełnienia warunkiem. W celu zawarcia umowy należy zgłosić się do biura obsługi klienta.

Na uwadze trzeba mieć w szczególności zapisy odnoszące się do dziennego limitu kilometrów, tankowania, odpowiedzialności za wynajęty pojazd etc. Wypożyczalnie proponują klientom szereg dodatkowych opcji jak np. dopisanie do umowy drugiego kierowcy czy wyjazd wynajętym autem za granicę.

 

Wynajem samochodów na doby to sprawdzony sposób na korzystanie z auta bez konieczności posiadania go na własność. Zakup i utrzymanie pojazdu zawsze wiążą się ze sporymi wydatkami oraz nakładają na kierowcę wiele obowiązków. Wynajmując samochód, nie trzeba martwić się m.in. o ubezpieczenie, serwis, wymianę opon czy o spadek wartości pojazdu w miarę upływu czasu.

Autor wpisu:

Specjalista budowania MLM online ( marketingu sieciowego przez internet ). Współzałożyciel Grupy Marketingowej BB Elite Club. Szkolę w Akademii Nowoczesnego Marketingu GVO. Jestem tu by szkolić i pomagać naszym partnerom osiągnąć sukces.

http://wojciechwesolowski.pl/

(Visited 18 times, 1 visits today)
Grupa Marketingowa PodstawyBiznesu