27 maja ruszył Rippln, aplikacja na smarfony. Rippln nie jest nowym biznesem, nie jest też nową firmą – jest nową platformą dzielenia się treścią, promocją i zaangażowaniem społecznym.

Społeczeństwo rozwija się w bardzo szybkim tempie. W pierwszym tygodniu przystąpiło 125 tys. osób, a na chwilę obecną jest ponad 950 tys. użytkowników z całego świata.

Po co ta aplikacja ?

Na pewno używasz facebooka, linkdin czy tweetera i zapraszasz znajomych. Robisz to wszystko za darmo. A gdyby ktoś dał Ci prowizję, za każdym razem kiedy podzielisz się informacją o nowej aplikacji lub grze itp?

Właśnie po to powstał Rippln.

Dodatkowo czy nie fajnie będzie oglądać jak Twój Rippln rośnie ? Na mapie świata zobaczysz jak przyłączają się do Ciebie kolejne osoby.

Teraz jest Twój czas aby dołączyć do tej społeczności. Jednak aby to zrobić musisz mieć zaproszenie od osoby, która już tam jest.

Ja dostałam zaproszenie od Jacka Dudzica, a teraz mogę zaprosić Ciebie. Mam na tą chwilę 5 zaproszeń, które mogę rozdać. Potrzebuję jedynie Twojego imienia, nazwiska, emaila i kraju z jakiego pochodzisz, abym mogła wysłać Ci specjalny kod zaproszenia.

Więc jeśli chcesz zaproszenie to wyślij mi te dane na mojego maila kamilanitschka @ gmail.com.

Kod będzie ważny tylko 24h, potem wygaśnie !

Więcej o rippln zobaczysz na tym filmie, przetłumaczonym na PL przez użytkownika my Rippln.

Dołącz teraz i zapraszaj swoich znajomych zanim oni zaproszą Ciebie!

[wms_protected]

 

P.S.

Czy masz już konto Partner Pro?

Jeśli nie, to kliknij TUTAJ i zobacz jak budować 3 niezależne źródła dochodu w zaciszu własnego domu…

[/wms_protected]

 

 

Autor wpisu:

Pasjonatka wordpressa i (w mniejszym stopniu) joomli. Samouk języków programowania: php, html, mysql. Od niedawna zaciekawiona MLM i programami partnerskimi. Cały czas dokształcam się by odnieść sukces w marketingu. Potrzebujesz pomocy przy blogu ? nie wiesz jak coś ustawić w wordpress ? - zapraszam na mojego bloga http://kamilanitschka.pl - wordpress i ebiznes

http://kamilanitschka.pl

(Visited 64 times, 1 visits today)
Grupa Marketingowa PodstawyBiznesu