Meble są jednymi z ważniejszych elementów wyposażenia każdej łazienki. To właśnie dzięki nim możliwe jest zapanowanie nad chaosem, uporządkowanie przestrzeni. Meble oprócz swojej podstawowej funkcji, jaką jest przechowywanie, pełnią też dodatkową – dekoracyjną.

Dobrze dobrane więc będą idealną ozdobą łazienki, będą pomagały nadać wnętrzu określony charakter. Jednymi z lepszych są szafki podumywalkowe Oristo. Są one wybierane chętnie nie tylko przez projektantów wnętrz, ale także i wykonawców czy klientów indywidualnych. Jeśli chcesz poznać topowe serie szafek pod umywalkę Oristo – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem! Zapraszamy!

Dobre meble łazienkowe – czyli jakie?

Wiele osób wychodzi z błędnego założenia, że w łazience sprawdzą się praktycznie takie meble co w kuchni czy w salonie. Otóż łazienka jest dosyć specyficznym pomieszczeniem. To właśnie bowiem w niej może okresowo pojawiać się wilgoć sięgająca nawet 70 % czy spore wahania temperatury.

Z tego względu dobre meble do łazienki to przede wszystkim takie, które są dobrze zabezpieczone przed tymi negatywnymi czynnikami. Mogą być więc wykonane z płyt odpornych na wilgoć, dobrze jeśli są pokryte lakierem, lub specjalnymi foliami.Tylko dobrej jakości meble łazienkowe optymalnie spełniają swoją funkcję, w innym przypadku szafki mogą szybko “puchnąć” i nie tylko wyglądać mało estetycznie, to jeszcze mogą stać się po prostu niefunkcjonalne.

Jednymi z lepszych, które znajdują się na rynku są meble do łazienki Oristo. Produkty te zostały wykonane z najlepszych materiałów oraz z dbałością o każdy detal wykończenia. Poza tym zostały wyposażone w funkcje, dzięki którym użytkowanie ich jest prawdziwą przyjemnością.

Warto wspomnieć o tym, że meble do łazienki Oristo są chętnie wybierane przez projektantów wnętrz, ze względu na swój ciekawy design. Producent w swoim asortymencie posiada meble, które są zróżnicowane względem siebie nie tylko kolorystyką, ale także stylem wykończenia. Z tego względu wykorzystując do aranżacji meble Oristo, można stworzyć wnętrze zarówno nowoczesne, klasyczne czy retro. Szeroki wybór tych modeli znajduje się w sklepie internetowym ŁazienkiABC.pl.

Polecane serie mebli łazienkowych Oristo

Jest wiele modeli mebli łazienkowych Oristo, które z pewnością zasługują na wyróżnienie. My postawiliśmy, na trzy modele szafek pod umywalkę, które w sklepie ŁazienkiABC.pl cieszą się największą popularnością, należą do nich:

  • Szafka podumywalkowa Oristo MONTEBIANCO – model ten przede wszystkim zachwyca swoją wyjątkową estetyką! Szafka ze względu na design sprawdzi się w łazienkach eleganckich, luksusowych, glamour, a także i we wnętrzach nowoczesnych. Szafka Oristo Montebianco dostępna jest w ofercie sklepu internetowego ŁazienkiABC.pl, w którym znajduje się w atrakcyjnej cenie.
  • Szafka pod umywalkę Oristo Siena – mebel ten wybierany jest przede wszystkim do nowoczesnych aranżacji, w których ważne są detale. Model wyróżnia się ciekawym uchwytem oraz ponadprzeciętną jakością wykonania.
  • Szafka pod umywalkę Oristo Silver – mebel ten sprawdzi się w klasycznych i nowoczesnych wnętrzach. Model został został wyposażony w funkcję cichego domyku, dzięki której użytkowanie go jest jeszcze bardziej komfortowe.
(Visited 336 times, 1 visits today)