Corocznie pojawia się cała masa programu, których głównym zadaniem jest wsparcie przedsiębiorców. Takim przykładem może być np. Program Polska Bezgotówkowa! Dowiedz się więcej.

Co z płatnościami bezgotówkowymi? Polska Bezgotówkowa coraz bliżej!

Od pewnego czasu można zauważyć zmianę preferencji dotyczących preferowanych metod płatności wśród Polaków, potwierdzają to także najnowsze badania. Według nich prawie 60% respondentów wybiera płatności bezgotówkowe. Wynika to w dużej mierze z szybkości, innowacyjności oraz sporej wygody.

Rozwój płatności bezgotówkowych w Polsce trwa w najlepsze, co go ogranicza? Przede wszystkim brak terminali płatniczych w niektórych punktach handlowo- usługowych (ma to miejsce szczególnie w mniejszych miejscowościach, ale nie tylko).

Przedsiębiorcy jak główny powód braku terminala płatniczego w swojej placówce podają obawę przed kosztami związaną z zakupem niezbędnego sprzętu (terminalu płatniczego) oraz abonamentem związanym ze świadczeniem usług. Wraz z początkiem roku pojawiło się jednak rozwiązanie, które wspomoże w/w przedsiębiorców.

Program Polska Bezgotówkowa to szansa na rozwój własnego biznesu i odpowiedzenie na potrzeby swoich klientów. Więcej informacji na temat Programu Polska Bezgotówkowa oraz szczegóły dotyczące procesu kwalifikacji znajdziesz na dedykowanej stronie bezgotowki.pl https://bezgotowki.pl/o-programie/.

Program Polska Bezgotówkowa – krok po kroku

Dzięki zaangażowaniu Związku Banków Polskich, wydawców kart, sektora płatniczego oraz agentów rozliczeniowych powstała Fundacja Polska Bezgotówkowa (odpowiedzialna za Program Polska Bezgotówkowa), której celem jest popularyzacja oraz rozpowszechnianie płatności bezgotówkowych w Polsce.

Polska Bezgotówkowa jest wsparciem dla mikro i małych przedsiębiorców, którym zależy na rozwoju. Kto może otrzymać wparcie? Każdy przedsiębiorca musi przejść proces po którym otrzymuje informacje o ewentualnym zakwalifikowaniu.

Po pozytywnej weryfikacji przedsiębiorca otrzymuje w ramach Programu Polska Bezgotówkowa darmowe terminale płatnicze (nawet do 3 sztuk), ponadto Fundacja Polska Bezgotówkowa przez 12 miesięcy opłaca abonament związany z płatnościami bezgotówkowymi.

To rozwiązanie pomaga wesprzeć biznes oraz dostarczyć innowacyjnych rozwiązań w przedsiębiorstwach. Warto wspomnieć, że przedsiębiorca w ramach Programu Polska Bezgotówkowa może wybrać jeden z dwóch modeli terminali płatniczych – terminal Smart D220 oraz terminal standardowy.

(Visited 139 times, 1 visits today)