Zastanawiasz się jak ulepszyć, co zmienić na swoim blogu/stronie? Z czego zrezygnować, a co dodać, jak coś zrobić? Pozwól, że Ci w tym pomogę.

pppTo co się wydarzyło po opublikowaniu moich 2 artykułów na łamach podstawybiznesu.pl przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Przyznam, że nie spodziewałam się aż tylu komentarzy i do tego pozytywnych. Bardzo dziękuje.

Zmotywowało mnie i zainspirowało aby pisać częściej. Dlatego za zgodą Wojtka ruszam z serią pt. “P/P P” czyli “Poniedziałek i Piątek praktycznie”. Artykuły o tym co warto mieć na blogu lub stronie, ciekawostki itp – jednym słowem praktyczne porady do zastosowania. Jeśli będzie trzeba stworzę również filmiki instruktażowe.

Dlaczego te 2 dni biorę na “tapetę” ? Pierwszy dzień tygodnia to świetny moment aby zrobić coś pożytecznego na swoim blogu, natomiast ostatni dzień aby podsumować wszystko przed weekendem.

Jak długo potrwa seria P/P P ? – aż do wyczerpania pomysłów na artykuły (a mam ich jednak sporo).

Mam nadzieję, że znajdziesz w tych artykułach to czego potrzebujesz – pożyteczną wiedzę.

Startuje już 10 czerwca.

 
 
[wms_protected] [/wms_protected]

Autor wpisu:

Pasjonatka wordpressa i (w mniejszym stopniu) joomli. Samouk języków programowania: php, html, mysql. Od niedawna zaciekawiona MLM i programami partnerskimi. Cały czas dokształcam się by odnieść sukces w marketingu. Potrzebujesz pomocy przy blogu ? nie wiesz jak coś ustawić w wordpress ? - zapraszam na mojego bloga http://kamilanitschka.pl - wordpress i ebiznes

http://kamilanitschka.pl

(Visited 195 times, 1 visits today)
Grupa Marketingowa PodstawyBiznesu