W ciągu roku jest wiele okazji, aby pokazać swoim pracownikom, że są ważni i że zasługują na coś więcej, niż tylko regularnie wypłacana pensja. Warto postawić na niedrogie, sympatyczne upominki, dzięki którym różne większe i mniejsze święta mogą być w firmie jeszcze przyjemniejsze. Takimi prezentami mogą być na przykład kubki lub koszulki z nadrukiem. Co na nich umieścić? Zobacz i zainwestuj w marketing swojej firmy już dziś!

Z jakiej okazji zafundować pracownikom prezenty?

Istnieją przynajmniej dwa święta, przed którymi warto pomyśleć o tym, by obdarować czymś wyjątkowym swoich podwładnych. To Boże Narodzenie oraz Wielkanoc. Paczki ze słodyczami, kawą czy drobnymi przedmiotami kojarzącymi się z Twoją firmą z pewnością sprawią, że będzie się im pracowało jeszcze przyjemniej i poczują się z tym miejscem pracy bardziej zżyci. Kubki z nadrukiem to jeden z bardziej praktycznych gadżetów, które sprawdzają się niemal w każdej branży. Drugim są koszulki – bardzo chętnie nosi się je nie tylko podczas wykonywania służbowych obowiązków, ale również w wolnym czasie. Możesz także wykorzystać takie okazje jak Dzień Pracownika czy jubileusz firmy, aby wręczyć podarunki swojemu teamowi.

Koszulki z nadrukiem – dlaczego warto?

Najczęściej T-shirty z firmowym logo zamawia się po to, aby zapewnić pracownikom ubranie służbowe, dzięki któremu będą się wyróżniali spośród klientów w miejscu pracy. Niektórzy pracodawcy idą jednak o krok dalej i zlecają koszulki z nadrukiem w nieco mniej formalnej wersji – na przykład ze świątecznym akcentem, w innej kolorystyce, i z bardzo dyskretnym logo firmy – tak, aby można było je nosić również poza pracą. Dlaczego T-shirty i kubki są tak chętnie wybierane? Ponieważ można z powodzeniem je wykorzystać w codziennym użytkowaniu, zarówno w pracy, jak i w domu.

Kubki z nadrukiem firmowym – świetny pomysł na podarunek

Jeśli zastanawiasz się, jaki upominek dla pracowników wybrać, postaw na klasykę. Kubki z nadrukiem, podobnie jak koszulki, to zawsze dobry wybór – możesz je wręczać nawet co roku, choć zaleca się, aby dbać w tej kwestii o różnorodność i nie powtarzać się zanadto, aby prezenty nie były zbyt przewidywalne. Dzięki takiemu gadżetowi osoby z Twojego teamu będą miały zawsze w czym zaparzyć kawę w pokoju socjalnym lub zabiorą funkcjonalny dodatek do domu. Będzie to nie tylko miły gest, ale także drobna promocja Twojej marki poza jej siedzibą – nienachalna, a skuteczna.

Dlaczego warto postawić na upominki dla pracowników?

Jako przedsiębiorca powinieneś inwestować w marketing po to, aby promować swoją markę nie tylko w miejscu pracy, ale również na targach czy innych spotkaniach z partnerami. Świetnie sprawdzą się tutaj koszulki z nadrukiem czy kubki wręczone jako prezenty dla pracowników z jakiejś ważnej okazji lub jako dodatek do innych drobiazgów. Produkty tego typu możesz w wygodny sposób zamówić za pośrednictwem strony tdruk.pl.

Sprawdź, jaki efekt przyniesie taki prezent z okazji Bożego Narodzenia – zamów firmowe gadżety jeszcze dziś, wykorzystując świąteczne akcenty graficzne!

(Visited 15 times, 1 visits today)