Wybór abonamentu komórkowego może okazać się nie lada wyzwaniem. Na rynku jest kilka sieci komórkowych, każda proponuje super promocje, ale która ma najlepszą ofertę? Trudno powiedzieć. Oferta musi być dostosowana do potrzeb klienta, czyli do naszych potrzeb. Z tego powodu warto zastanowić się i sprawdzić wszystkie oferty, które są dostępne na rynku.

Poszukując dobrego dla nas abonamentu możemy spędzić dużo czasu, więc możemy szybko się zniechęcić. Dlatego warto skorzystać z porównywarki abonamentów. Korzystając z niej zaoszczędzimy wiele czasu i sprawdzimy niemal wszystkie oferty, które nas będą interesować.

Jak działa porównywarka?

Porównywarka ma kilka opcji. Możemy wybrać sobie operatora, który nas interesuje i wtedy strona pokaże tylko oferty wybranego przez nas operatora sieci komórkowej. Wytycznych jest więcej. Możemy wybrać maksymalną kwotę abonamentu, którą możemy płacić miesięcznie. Kwota ta może być różna, od 10zł. do 200zł. Możemy wybrać czas trwania umowy.

Jeśli nie chcemy, aby umowa z siecią komórkową trwała dłużej niż 12 miesięcy, wybieramy w zakładce okres 12 miesięcy. Najdłuższy czas trwania umowy to 48 miesięcy. Następną opcją jest ilość minut do wykorzystania w ramach abonamentu. Mamy tu duży wybór, od 30 minut miesięcznie przez 1000 do minut nielimitowanych. To od nas zależy ile minut potrzebujemy i zaznaczamy taką opcję, która nas interesuje.

Co jeszcze możemy wybrać?

Podobnie jest z smsami, tylko w tym przypadku najmniej smsów to 100, a maksymalnie to pakiet smsów bez limitu. Możemy także wybrać pakiet internetowy, który nam odpowiada. Jeśli nie potrzebujemy Internetu to wystarczy zaznaczyć opcję 0MB, ale jeśli dużo korzystamy z Internetu w telefonie, to warto zastanowić się nad pakietem Internetu bez limitu.

Możemy także konkretnie określić ile MB Internetu potrzebujemy w przeciągu miesiąca. Możemy także przesortować oferty według własnego uznania. Jeśli chcemy otrzymać oferty według najniższego abonamentu, to wybierzemy taką opcję. Mamy jeszcze do wyboru opcje sortowania według darmowych minut, ilości smsów i Internetu. Po ustaleniu naszych wymagań i zaznaczeniu ich w porównywarce, otrzymamy tylko te oferty, które spełniają nasze wymagania.

Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zaoszczędzić bardzo dużo czasu. Szczególnie, gdy po pracy chcemy spędzić popołudnie w domu z rodziną. Wszystko załatwimy prze Internet. Zobaczymy oferty, porównamy je, następnie wybierzemy tą, która nas najbardziej zadowoli i zamówimy. Wszystko w jednym miejscu, bez wychodzenia z domu.

Autor wpisu:

Specjalista budowania MLM online ( marketingu sieciowego przez internet ). Współzałożyciel Grupy Marketingowej BB Elite Club. Szkolę w Akademii Nowoczesnego Marketingu GVO. Jestem tu by szkolić i pomagać naszym partnerom osiągnąć sukces.

http://wojciechwesolowski.pl/

(Visited 155 times, 1 visits today)
Grupa Marketingowa PodstawyBiznesu