Żadne przedsiębiorstwo nie może obejść się bez pieczątki. Potrzebna jest do stemplowania dokumentów, znaczenia faktur oraz umów. Imienne pieczątki stosowane są przez pracowników w wielu zawodach. Firmy przeważnie mają ich kilka, a każda jest wymagana w zupełnie innych sytuacjach.

Czy jest sposób, by ograniczyć ich liczbę, jednocześnie zachowując wszystkie potrzebne stemple? Czy istnieje alternatywa dla wyrabiania kilku pieczątek w przypadku zmiany danych? Oczywiście, że tak! Innowacyjne podejście zawitało do świata pieczątek i w odpowiedzi na palące potrzeby pojawiły się pieczątki online. Jak działają i czy warto z nich korzystać?

Pieczątki online – jak to działa?

Dynamiczny rozwój przedsiębiorstw i konieczność wprowadzenia nowatorskich rozwiązań to aspekty, które doprowadziły do stworzenia zupełnie nowej kategorii produktów. Pieczątki online, które znajdziesz np. w ofercie drukarni COPIO, mają szansę wyprzeć te tradycyjne i szturmem zdominować rynek.

Zasada ich działania jest bardzo prosta – w jednym urządzeniu możemy mieć aż trzy wzory, dzięki czemu zastąpimy nim trzy klasyczne stemple. Wszystko, czego potrzebujesz to elektroniczna pieczątka, urządzenie do sterowania (tablet, komputer lub smartfon) i Internet.

Najciekawsze jest to, że za pomocą dedykowanej aplikacji możesz stworzyć swój własny wzór i od razu po przesłaniu go do pieczątki elektronicznej grafiki będą gotowe do pracy! Twoje stemple nigdy już nie będą nudne i pozbawione wyrazu. Poza koniecznymi danymi, które pieczątka musi zawierać, możesz dodać swoje grafiki, kolory, wzory i zaskakiwać oryginalnymi pomysłami.

Czy samodzielne zaprojektowanie pieczątki online jest trudne?

Chyba każdy z nas choć raz musiał zaprojektować grafikę, nawet najprostszą. Kreator, za pomocą którego będziesz musiał wykonać swój wzór, jest bajecznie prosty w obsłudze. Czujesz, że nie ma w Tobie kreatywności do twórczej pracy? Żaden problem. W aplikacji znajdziesz udostępnione szablony, z których możesz swobodnie korzystać, a także dowolnie je edytować. Korzystaj z kolorów i nie bój się odważnych projektów.

Bądź innowacyjny w każdym calu

Samodzielne wykonanie pieczątki online raz na zawsze uwolni Cię od nadmiaru tradycyjnych, nudnych stempli. Prostym ruchem urządzenia jesteś w stanie zaznaczyć całą powierzchnię do ostemplowania, nie ograniczając się tylko do jednego miejsca, jak przy pieczątkach tradycyjnych.

Pieczątka online jest rewelacyjnym narzędziem pracy. Poza swoją oczywistą funkcją spełnia jeszcze inne zadania! Może służyć jako urządzenie do znakowania odzieży, zaproszeń, zdjęć, grafik, a nawet kodów QR. Jest odpowiednia do stemplowania absolutnie każdej powierzchni. Pożegnaj tradycyjne pieczątki i zrób miejsce na nowe technologie!

(Visited 24 times, 1 visits today)