jak się zmotywować do działania w ebiznesieTak naprawdę to aby rozpocząć biznes w Internecie nie potrzeba wiele. Przy obecnym dostępie do materiałów, różnego rodzaju szkoleń czy chociażby książek, można w kilka chwil dosłownie stworzyć stronę i rozpocząć działanie.

Na początku wszystko idzie świetnie. Zakładamy szybko blogi, wybieramy niszę – najczęściej popularną niestety – i robimy pierwsze wpisy. Idzie gładko. Tak jak sobie wymyśliliśmy. Mamy już kilka wpisów na stronie, dodaliśmy kilka zdjęć, może nawet z dwa, trzy filmy.

Teraz czas na działanie. Czyli polecamy produkty, programy czy kto co tylko ma pod ręką. Sprzedajemy! I co najczęściej się dzieje? No właśnie powstaje wielki problem, ponieważ nikt się nie zapisuje do naszych programów, nie ma ruchu na naszej stronie. Co wtedy robimy? Poddajemy się i pozostawiamy naszą stronę najczęściej po kilku miesiącach. A właśnie najczęściej jest tak, że porzucamy je w momencie, kiedy brakuje nam już bardzo niewiele, żeby coś zaiskrzyło. Żeby coś zaczęło się dziać.

Wystarczy się troszkę rozejrzeć, żeby dowiedzieć się ile stron, blogów jest porzucanych. Mają po kilkanaście wpisów i nic więcej. Czego nam zatem potrzeba – MOTYWACJI.

Jest to jeden z najważniejszych czynników na drodze do osiągnięcia sukcesu. Poprzez motywację do działania wypracowujemy w sobie wytrwałość i dzięki temu nie poddajemy się tak łatwo.

Zanim rozpoczniemy musimy zrozumieć jedną ważną rzecz: nie da się osiągnąć sukcesu w 2-3 miesiące na trwałe. Do zbudowania poważnego biznesu i osiągnięcia zamierzonych celów potrzeba czasu.

Skąd brać motywację? Cóż jest wiele sposobów. Są szkolenia, jednak często są drogie. Oczywiście jeśli nas stać to nie ma problemu, jednak na początku drogi do sukcesu mało kogo stać na kurs motywacyjny za 2000zł.

Mnie osobiście motywują książki. Mimo, iż kiedyś nie byłem ich zwolennikiem, to w ostatnim czasie czytam je ciągle. Moim zdaniem z książek można wyciągnąć mnóstwo wartościowej wiedzy. Trzeba jednak wybrać te właściwe.

Oto kilka pozycji, które już przeczytałem i z czystym sumieniem mogę polecić:

  • „Planowanie celów” – Daniel Kubach
  • „Bogaty albo biedny, po prostu różni mentalnie” – T.Harv Eker
  • „Motywacja bez granic” – Nikodem Marszałek

[wms_protected]

P.S.

Czy masz już konto Partner Pro?

Jeśli nie, to kliknij TUTAJ i zobacz jak budować 3 niezależne źródła dochodu w zaciszu własnego domu…

 

[/wms_protected]

 

(Visited 253 times, 1 visits today)