Lokata happy jest obecnie jedną z najbardziej korzystnych ofert na rynku. Bez wątpienia góruje ona nad innymi ofertami i wzbudza zaufanie coraz większej rzeszy klientów. Została stworzona przede wszystkim z myślą o potrzebach zainteresowanych nią osób.

 

Oprocentowanie lokaty happy wynosi 4% w skali roku, co sytuuje ją pośród najlepiej oprocentowanych lokat. Okres trwania lokaty to trzy miesiące, a kwota, jaką można ulokować waha się między 1000 a 10 000 złotych. Lokata Happy charakteryzuje się tym, że klient korzystający z lokaty nie musi korzystać z innych ofert Banku. Zainteresowany lokatą happy nie ma nawet obowiązku posiadać konta osobistego w Idea Banku, aby cieszyć się oszczędzaniem z lokatą happy.

 Dla kogo przeznaczona jest lokata Happy?


Lokata happy została stworzona przede wszystkim z myślą o nowych klientach Idea Banku. Jest szczególnie ciekawą propozycją dla tych osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z oszczędzaniem i chcą w krótkim czasie wiele zyskać. Właściwie lokata happy przeznaczona jest dla wszystkich tych, którzy chcą odnaleźć trochę radości w oszczędzaniu.

Jedynym warunkiem utworzenia lokaty jest to, że klient nie zawierał wcześniej umowy z Idea Bankiem o produkt finansowy. Lokata happy jest idealną ofertą również dla klientów, którzy w krótkim czasie chcą pomnożyć swoje oszczędności. Zadowoleni będą z niej również ci, których zniechęca ogrom formalności.

Szybko i wygodnie

Zakładanie lokaty jest banalnie proste. Istnieją dwie opcje założenia lokaty happy. Pierwsza, tradycyjna, wymaga od klienta udania się do najbliższej placówki, gdzie konsultant udzieli rzetelnych informacji i pomoże wypełnić prosty formularz.

W placówce Idea Banku można też zapoznać się ze wszelkimi szczegółami tej oferty. Druga opcja nie wymaga wychodzenia z domu. Można usiąść wygodnie w fotelu i wypełnić wniosek online. Po wypełnieniu wniosku należy odebrać z poczty elektronicznej numer rachunku, który automatycznie zostanie tam wysłany. W ten prosty sposób można szybko stać się posiadaczem lokaty happy. Co więcej: można przejąć nad lokatą happy pełną kontrolę poprzez logowanie się do systemu w dowolnym momencie dnia. Panel klienta pozwala na bieżąco śledzić parametry lokaty.

Zalety i wady

Podstawową zaletą lokaty happy jest jej korzyść wynikająca z bardzo wysokiego oprocentowania. Zadowoleni klienci podkreślają również, że oferta ta jest rzeczywiście doskonale przemyślana i pozwala w krótkim czasie wiele zyskać. Dodatkowym atutem jest też z pewnością to, że Idea Bank nie narzuca założenia konta osobistego.

Tym samym można cieszyć się oszczędzaniem, bez zbędnego przenoszenia swego osobistego rachunku do nowego banku. Formalności również nie przysparzają klientom kłopotu. Umowa jest sporządzona w sposób rzetelny i jasny, bez niepotrzebnego piętrzenia trudności. Lokatę można założyć szybko i bezpiecznie. Bank zadbał również o to, aby pieniądze zostały odpowiednio ubezpieczone. Jedyną wadą wśród tylu zalet jest to, że można założyć tylko jedną taką lokatę.

 

 

Autor wpisu:

Specjalista budowania MLM online ( marketingu sieciowego przez internet ). Współzałożyciel Grupy Marketingowej BB Elite Club. Szkolę w Akademii Nowoczesnego Marketingu GVO. Jestem tu by szkolić i pomagać naszym partnerom osiągnąć sukces.

http://wojciechwesolowski.pl/

(Visited 67 times, 1 visits today)
Grupa Marketingowa PodstawyBiznesu