Ładowarka do samochodu to produkt, który niewiele kosztuje, a daje szerokie spektrum możliwości. Szybkie podładowanie lub naładowanie telefonu (jak i innego sprzętu mobilnego) w trasie pozwala mieć pewność, ze do punktu B dojedzie się z pełnym paskiem energii.

Ważna przy wyborze ładowarki samochodowej jest jej jakość. Tańsze no-nameowe warianty mogą uszkodzić gniazdo zapalniczki oraz baterię w telefonie. Koszt dobrej ładowarki to kilkadziesiąt złotych. W tym przypadku nie warto dokonywać jest drastycznych skrótów, by dokonać chwilowej oszczędności, szczególnie, że ładowarka będzie służyć ładowaniu sprzętów często za kilka tysięcy złotych.

Jaką ładowarkę wybrać?

Jeżeli nie jest się obeznanym warto skierować się w stronę rekomendacji dużych sklepów sieciowych jak np. Świat Baterii. Sprzedawane są tam sprawdzone propozycje, które szybko wpiszą się w potrzeby nowoczesnego klienta.

Green Cell Ładowarka Samochodowa USB-C Power Delivery PD i USB Quick Charge 3.0 będzie zakupem, który tchnie szybki zastrzyk niezbędnej energii w posiadany sprzęt. Ta ładowarka samochodowa posiada 2 podświetlane porty ładowania (USB-C oraz USB Quick Charge 3.0).

Dzięki funkcji Power Delivery możliwym jest ładowanie nawet do 5x szybciej laptopów, telefonów oraz innych urządzeń mobilnych. Przykładowymi urządzeniami obsługującymi Power Delivery są: Dell XPS 13, Google Pixel, Google Pixel 2, iPhone 11 / XS / X / XR, iPad Pro, MacBook 12, Nintendo Switch, Samsung Galaxy S10 / S10+ i wiele innych

Ładowarki samochodowe koniecznością

Dziś telefonu używa się coraz częściej, a nawet najlepszy akumulator nie jest w stanie dostarczyć nieskończonych dostaw energii do sprzętu. Często przed rozpoczęciem podróży autem patrząc na stan paska baterii widzi się niską wartość. W rezultacie po dojechaniu na miejsce w panice szuka się najbliżej położonego gniazdka, by zasilić telefon.

Power banki nie zawsze są jednak pod ręką. Ładowarka samochodowa to zakupowy mus, który pozwala pozostać w kontakcie ze światem. Wyposażone w więcej niż jeden port (tak jak prezentowany wyżej model od Green Cell) pozwalają ładować kilka urządzeń jednocześnie.

Dzięki temu nie trzeba podejmować ciężkich decyzji, co ma pierwszeństwo w dostępie do źródła energii i można bez trudu naładować wszystko.

Ładowarki samochodowe dopełnią każdej podróży dając więcej swobody i czasu po dojechaniu na miejsce. Jest to dodatek, w który zdecydowanie warto zainwestować.

Autor wpisu:

Specjalista budowania MLM online ( marketingu sieciowego przez internet ). Współzałożyciel Grupy Marketingowej BB Elite Club. Szkolę w Akademii Nowoczesnego Marketingu GVO. Jestem tu by szkolić i pomagać naszym partnerom osiągnąć sukces.

http://wojciechwesolowski.pl/

(Visited 132 times, 1 visits today)
Grupa Marketingowa PodstawyBiznesu