Postęp techniczny pomaga nie tylko w codziennym życiu, ale również w pracy. Tablety przemysłowe, których funkcje dziś poznamy, usprawniają prace w halach magazynowych, centrach dystrybucji czy w firmach produkcyjnych. Warto wiedzieć o nich więcej

Więcej niż jeden system operacyjny

Najnowsze tablety przemysłowe posiadają więcej niż jeden system operacyjny. Najczęściej spotkamy Windows lub Android. Ciekawą możliwością jest to, że można przełączać pomiędzy systemami według własnych preferencji. Pozwala to na dostosowanie stanowiska pracy pod pracownika i jego przyzwyczajenia, dla zapewnienia większego komfortu pracy.

Wydajne procesory

W dużych firmach pozwalają na szybkie przechodzenie pomiędzy danymi i brak zatrzymania pracy. Urządzenia te są wyposażone w bardzo szybkie i wydajne procesory, często lepsze niż te, które można spotkać w niejednym laptopie.

Wytrzymała bateria

Tablety przemysłowe to urządzenia, które spokojnie można użytkować przez całą zmianę pracownika, na najwyższych obrotach, bez konieczności ładowania. Oznacza to, że wystarcza jedno ładowanie dzień wcześniej lub przez noc, aby na następny dzień bez przeszkód korzystać z urządzenia. Można spotkać baterie o pojemności 5900mAh lub nawet 8700mAh.

Dodatkowe funkcje

Jak w nowoczesnym smartfonie – jedna kamera z tyłu, druga z przodu. Aby w pełni usprawnić pracę na przykład kuriera czy dostawcy. Dodatkowo głośnik dający wyraźny dźwięk czy funkcja Push To Talk, która usprawnia porozumiewanie się przecowników między sobą, nawet jeśli są znaczeni oddaleni od siebie.

Komunikacja przemysłowa

USB to już coś co jest wszędzie, teraz tablety przemysłowe wyposażone są w:

  • Wi-Fi
  • Bluetooth
  • NFC

Co oznacza, że jest to w pełni funkcjonalne urządzenie.

Ekrany dotykowe

Dające wyraźny obraz nawet przy dużym nasłonecznieniu, o przekątnych, które pozwalają na sprawne poruszanie się po systemie oraz kompaktowy wygląd. Chronione specjalnym szkłem ochronnym hartowanym, aby tablet nie uszkodził się podczas upadku.

Urządzenia te są również bardzo odporne na wodę czy kurz, co pozwala używać je praktycznie w każdych możliwych warunkach atmosferycznych.

Gdzie znaleźć tablety przemysłowe?

W specjalistycznych sklepach z urządzeniami logistycznymi, w których wykwalifikowana obsługa doradzi nam, co należy kupić i dlaczego. Sklepy takie znajdują się praktycznie w każdym mieście, jednak najwięcej ich można znaleźć w sieci. Należy jednak pamiętać, że zakup urządzeń logistycznych to inwestycja, która powinna być przemyślana, więc radzimy najpierw udać się po radę do specjalisty.

Autor wpisu:

Specjalista budowania MLM online ( marketingu sieciowego przez internet ). Współzałożyciel Grupy Marketingowej BB Elite Club. Szkolę w Akademii Nowoczesnego Marketingu GVO. Jestem tu by szkolić i pomagać naszym partnerom osiągnąć sukces.

http://wojciechwesolowski.pl/

(Visited 32 times, 1 visits today)
Grupa Marketingowa PodstawyBiznesu