Programy partnerskie stały się niewątpliwie najlepszym i najprostszym sposobem zarabianie przez Internet w Stanach Zjednoczonych. Ich potencjał zauważyły również polskie firmy,które pomału zaczęły wprowadzać możliwość zarabiania na polecaniu ich usług.

Na rynku mamy już tysiące ofert programów partnerskich. Jedne lepsze, inne trochę gorsze.Wraz z ich popularnością jaką zyskały, wiele osób próbuje również oszustw.

Jak wybrać odpowiedni program partnerski, dowiesz się z tego artykułu.

jak zarabiać na programach partnerskich

1) Sprawdź jak długo działa firma i jaką ma opinie.

Jeden z podstawowych kryteriów, jakie musisz sprawdzić i dowiedzieć się o firmie. Jeśli firma działa przez dłuższy okres można się spodziewać, że jest stabilna, a program partnerski wypłacalny. Firmie też zależy na wiarygodności i nie straceniu dobrej opinii. Dlatego przed przystąpieniem do programu partnerskiego sprawdź informację o firmie i poczytaj opinie o ich usługach.

2) Kto promuje program partnerski.

Dowiedź się, kto promuje program partnerski danej firmy. Po co jest Ci, to potrzebne ?Dzięki tej wiedzy zobaczysz, czy program jest opłacalny, ponieważ duże ryby marketingu internetowego nie będą promować czegoś co jest nie opłacalne.

3) Sprawdź, czy strona firmowa ma ruch z Internetu.

Firma może mieć świetny program partnerski, fantastyczne wynagrodzenie, jednak może nie być popularna w internecie. Jak wiadomo, im więcej ruchu na stronie tym strona jest atrakcyjniejsza i łatwiej będzie Ci promować dany program partnerski. Jeśli jest odwrotnie możesz stracić czas na promowaniu programu, który nikogo nie interesuje.

4) Jaka jest struktura prowizji.

Można powiedzieć, że to jest również jeden z kluczowych elementów wybierania programy partnerskiego. Sprawdź, czy program partnerski oferuje % ze sprzedaży pojedynczych rzeczy/usług. Czy jest to na zasadzie abonamentu, z którego otrzymujesz comiesięczną prowizję. Jaki jest prób wypłaty nagromadzonych prowizji. Czy firma wypłaca pieniądze na konto bankowe/paypal, czy ma możliwość tylko wykupienia za zgromadzone pieniądze usług u siebie.

5) Czy potrzebny jest kapitał na start.

Warto dowiedzieć się na początku nim przystąpisz do programu, ile musisz włożyć pieniędzy aby wystartować. Zdarza się tak, że początkowy koszt jaki musisz ponieść to nawet kilkadziesiąt złotych. Może to okazać się sporym wydatkiem dla osób, które dopiero zaczynają tworzyć swój biznes online. Z mojego doświadczenia powiem Ci, że najlepszym wyborem programów partnerskich są programy abonamentowe. Dzięki temu co miesiąc od swojego klienta, który zarejestrował się i korzysta, z twojego polecenia otrzymujesz prowizję.

6) Program Partnerski dobry na start

Program partnerski GVO Host Then Profit jest idealnym startem w świat marketingu partnerskiego. Stajesz się partnerem będąc klientem, a koszt to zaledwie ok. 30 zł na miesiąc.

Obejrzyj poniższy wywiad z właścicielem GVO i podejmij decyzję, czy to coś dla Ciebie:

[wms_protected] Kliknij TERAZ Tutaj i dołącz do GVO >>

 

P.S. Po rejestracji w GVO wyślij nam swój login a my damy Ci wtedy dostęp do Systemu i Akademii E-Biznesu.

[/wms_protected]

 

 

 

(Visited 297 times, 1 visits today)