Zastanawiasz się nad otworzeniem własnej firmy? Powinieneś koniecznie rozważyć opcję franczyzy. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą połączyć pracę i własną działalność, stawiają swoje pierwsze kroki w biznesie lub po prostu chcą działać pod znaną i cenioną marką, co jest olbrzymim wsparciem, zwłaszcza na starcie, dla każdego przedsiębiorcy. Jeżeli takie rozwiązanie brzmi interesująco, to koniecznie poznaj Speed Queen.

Czym jest Speed Queen?

Speed Queen to międzynarodowa marka, która oferuje franczyzę pralni samoobsługowych wyposażonych pod klucz. Posiadają oni ponad 100-letnie doświadczenie na rynku i otworzyli blisko 120 pralni w 16 krajach Europy. Oferują pełen pakiet franczyzowy, który obejmuje wszystkie elementy niezbędne do rozpoczęcie skutecznego prowadzenia swojego biznesu. Franczyzobiorca otrzymuje m.in. pomoc w doborze lokalizacji i maszyn pralniczych , analizę rynku, projekty architektoniczne i branding, zaplanowaną instalację i pracę konstruktorską, wsparcie marketingowe przed jak i po otworzeniu pralni czy nawet możliwość budowy punktu franczyzowego. Koszt takiej inwestycji może wynosić od 50 do 150 tys. euro, jednak nie ma opłat franczyzowych – są to jedynie koszty otworzenia pralni.

Kto w Polsce odpowiada za Speed Queen?

Oficjalnym dystrybutorem oraz partnerem tego projektu w Polsce jest firma Sovrana. Działają oni na rynku od 17 lat i w tym czasie otwierali liczne pralnie chemiczne oraz komercyjne. Dwa lata temu wprowadzili do swojej oferty również samoobsługowe pralnie Speed Queen. Tym samym włączyli się oni w niezwykle ambity plan otworzenia aż 1500 pralni samoobsługowych w całej Europie.

Czym charakteryzuje się Speed Queen?

Przede wszystkim pralnie Speed Queen stawiają na jakość. Wszystkie pralnice są nowoczesna i dostosowane do potrzeb wymagających klientów. Same wnętrza są schludna a na klientów czekają m.in. takie udogodnienia jak np. Wi-Fi, telewizja czy parking. Ważne jest również to, ze każda pralnia Speed Queen wygląda niemal identycznie, dzięki czemu użytkownicy z całego świata czują się w niej swobodnie i korzystanie z nich jest dla nich niezwykle proste i intuicyjne. Sama pralnie są zlokalizowane najczęściej przy ruchliwych ulicach lub w okolicach osiedli mieszkaniowych czy apartamentowców.

Kto korzysta z pralni?

Warto podkreślić, że grupa odbiorców jest niezwykle szeroka. Nie są one przeznaczone jedynie dla studentów czy turystów, lecz również chociażby dla posiadaczy małych mieszkań, gdzie problemem jest przestrzeń niezbędna do suszenia prania. Kolejnymi zainteresowanymi są rodziny wielodzietne – wynika to z potrzeby robienia kilku prań w pralkach normalnej wielkości. W porównaniu do standardowej pralki – pralnice w pralniach Speed Queen oferują ładowność nie 5, lecz aż 14 kg! Warto pamiętać, że również osoby, które nie chcą inwestować w zakup lub naprawę swojej pralki chętnie korzystają z takich usług.

Jak pomaga Sovrana?

Pamiętaj, że po otwarciu swojej pralni nie zostajesz sam. Otrzymasz potrzebne Ci wsparcie i wiedzę od prawdziwych socjalistów, dzięki czemu rozwój swojego biznesu będzie jeszcze prostszy. Sovrana wspiera również dobór odpowiedniej lokalizacji, dzięki czemu będziesz mógł liczyć na olbrzymie grono potencjalnych klientów. Otrzymasz również potrzebną pomoc z zakresu urządzenia i dostosowania swojego lokalu – nie tylko pod względem doboru odpowiednich urządzeń, ale również wszystkich niezbędnych dodatków – jak np. stoły, kosze czy automaty vendingowe. Dzięki takiemu wsparciu sukces będzie jedynie kwestią czasu a Ty będziesz pewien, że wszystko działa tak, jak powinno.

Czy warto?

Naszym zdaniem zdecydowanie tak. Pamiętaj, pralnia samoobsługowa posiada znacznie niższe koszty prowadzenia niż inne biznesy franczyzowe – w końcu nie musisz np. zatrudniać pracowników. Popyt na takie usługi natomiast ciągle rośnie – jest to tanie, profesjonalne i wygodne rozwiązanie, które docenia coraz większa rzesza klientów. Dodając do tego proste rozliczanie, płatności z góry od klientów, profesjonalny sprzęt oraz znaną i rozpoznawalną markę, mamy do czynienia z inwestycją, na która naprawdę warto postawić. Jeżeli zainteresował Cię taki pomysł na biznes – koniecznie skontaktuj się z firmą Sovrana, która umożliwi Ci otworzenie Twojej własnej pralni Speed Queen!

Autor wpisu:

Specjalista budowania MLM online ( marketingu sieciowego przez internet ). Współzałożyciel Grupy Marketingowej BB Elite Club. Szkolę w Akademii Nowoczesnego Marketingu GVO. Jestem tu by szkolić i pomagać naszym partnerom osiągnąć sukces.

http://wojciechwesolowski.pl/

(Visited 1 102 times, 1 visits today)
Grupa Marketingowa PodstawyBiznesu