jak działa wielokrotny autoresponder Skierowanie dużego strumienia odwiedzin na Twoją stronę będzie wymagać znacznej inwestycji czasu, pieniędzy i dużego wysiłku marketingowego. Zatem zrozumiałe jest, że wyciśnięcie maksimum z jednej wizyty na Twojej stronie jest najważniejsze w długofalowym sukcesie Twojego eBiznesu.

W ostatnim czasie powszechna stała się następująca zasada: zbierz dane osób odwiedzających Twoją stronę internetową i utrzymuj z nimi regularny kontakt za pomocą np. Newslettera.

I jednym z lepszych sposobów aby tego dokonać,  jest właśnie wykorzystanie wielokrotnego autorespondera do budowania listy kontaktów. Autoresponder to wspaniałe narzędzie, które automatycznie dodaje kontakty do Twojego Newslettera, budując w ten sposób bazę danych wszystkich użytkowników, którzy chcieli dołączyć do danej listy.

Niestety większość ludzi niczego nie kupi za pierwszym razem. Ogólnie przyjął się taki standard, że potrzeba około 7 kontaktów zanim ktoś podejmie decyzję zakupu. Innymi słowy, można wykonać masę pracy aby przyprowadzić kogoś na Twoją stronę lub bloga, ale jeśli nie pozostaniesz w ciągłym kontakcie z nim i nie będziesz regularnie prezentować mu swojego produktu, to Twój początkowy wysiłek może zostać bardzo szybko zmarnowany.

Autoresponder rozwiązuje ten problem. Będąc nowoczesnym narzędziem, za pomocą którego możesz w łatwy sposób przechwycić nowych subskrybentów i utrzymywać z nimi kontakt.

A posiadanie autorespondera w ramach Twojej internetowej działalności jest już praktycznie koniecznością. Jeśli Twój hosting nie może zapewnić Ci łatwego dostępu do nowoczesnych narzędzi marketingowych oraz pomoc w tworzeniu takiego systemu przechwytującego w celu zmaksymalizowania Twoich zysków i zaoszczędzenia pieniędzy, to prawdopodobnie znalazłeś odpowiednie miejsce do budowy i rozwoju Twojego eBiznesu.

 

Zobacz teraz jak działa Wielokrotny Autoresponder GVO:

Jeśli nie masz jeszcze swojego konta w GVO, to możesz zarejestrować je pod tym adresem: GVO Polska >>

Jako bonus otrzymasz specjalny system do budowy 3 niezależnych źródeł dochodu – tylko i wyłącznie za pomocą jednej strony przechwytującej.

 

(Visited 96 times, 1 visits today)