Jeszcze niedawno perspektywa wzięcia ekspresowej pożyczki przez Internet brzmiała jak abstrakcja. Bo procedury, bo trzeba przyjechać do instytucji finansowej na określoną godzinę, bo trzeba przedstawić stosy papierów i poświadczeń. Kiedy więc paliła potrzeba, najprostszym wyjściem było zaciągnięcie pożyczki u przyjaciół. A wraz z pieniędzmi generowaliśmy także dług wdzięczności. Czasy się jednak zmieniły. Poznaj sposoby na szybką i bezpieczną pożyczkę pieniędzy.

Znajdź

Przede wszystkim potrzebny jest komputer z dostępem do Internetu. Szybką i bezpieczną pożyczkę, dopasowaną do potrzeb, trzeba bowiem znaleźć. Są cztery żelazne zasady: sprawdź wiarygodność firmy, policz całkowity koszt pożyczki, dokładnie przeczytaj umowę oraz nie podpisuj, jeśli czegoś nie rozumiesz. Sprawdzaj więc bazy Komisji Nadzoru Finansowego, korzystaj z wiarygodnych kalkulatorów pożyczkowych, radź się niezależnych profesjonalistów.

Dopiero kiedy zbierzesz pełne dane, możesz mieć całkowitą pewność, że zobowiązanie jest bezpieczne.

Skontaktuj się

Solidni partnerzy z reguły oferują kilka różnych sposobów na bezpieczną i szybką pożyczkę. Popularnym jest spotkanie z przedstawicielem firmy we własnym domu oraz podpisanie umowy. Pracownik firmy zweryfikuje możliwość potencjalnego pożyczkobiorcy i wyda decyzję o przyznaniu pożyczki. Z reguły od kontaktu z firmą pożyczkową, a faktycznym wpływem pieniędzy na konto mija mniej więcej kilka dni.

Ale można jeszcze szybciej. Coraz więcej pożyczkodawców umożliwia dostęp do swoich produktów na wyciągnięcie kursora. Pożyczki samoobsługowe cieszą się rosnącą popularnością. Wystarczy parę kliknięć i kilka stuknięć w klawiaturę. Procedura przebiega szybko, więc można ją przejść nawet w kapciach lub leżąc we własnym łóżku. Pieniądze mogą być na koncie nawet już następnego dnia. Weryfikacja trwa bowiem kilka minut, przelew – nie więcej niż kilkanaście. Najwięcej więc zależy od godzin, w których bank pożyczkodawcy wykonuje sesje wychodzące i przychodzące.

Nie martw się o dokumenty

Przeciwnicy takich sprawnych pożyczek starają się przekonać, że minusem tego rozwiązania jest brak umowy na piśmie – a jedyne ustne zapewnienia. Nic bardziej mylnego! Tuż po otrzymaniu oferty pożyczkowej potencjalny pożyczkobiorca powinien mieć możliwość pobrać dokumenty przez Internet. Jeśli zaś chce otrzymać umowę z kwalifikowanym podpisem przedstawiciela firmy pożyczkowej, to i ta kwestia również nie jest żadnym problemem.

Sprawdź oferty pożyczkowe różnych firm w internecie np.: https://www.provident.pl

 

Autor wpisu:

Specjalista budowania MLM online ( marketingu sieciowego przez internet ). Współzałożyciel Grupy Marketingowej BB Elite Club. Szkolę w Akademii Nowoczesnego Marketingu GVO. Jestem tu by szkolić i pomagać naszym partnerom osiągnąć sukces.

http://wojciechwesolowski.pl/

(Visited 76 times, 1 visits today)
Grupa Marketingowa PodstawyBiznesu