Posiadasz oszczędności, które chciałbyś pomnożyć z zyskiem? Poza lokatami bankowymi czy inwestowaniem w nieruchomości, są też inne możliwości. Ciekawe produkty możesz poznać, korzystając z pomocy np. doradców. Gdzie szukać ekspertów specjalizujących się w lokowaniu kapitału?

Sztuka inwestowania pieniędzy

Lokowanie kapitału to obszerne zagadnienie. Osoby posiadające oszczędności, mają spore możliwości, bo mogą:

  • założyć lokaty bankowe – to prosty, bezpieczny, ale również przynoszący niewielkie zyski sposób pomnażania pieniędzy,
  • zakupić nieruchomość z myślą o późniejszym wynajmie – to kapitałochłonna inwestycja, a do tego długoterminowa,
  • inwestować w sztukę lub wino – w ostatnich latach takie inwestycje cieszą się dużą popularnością wśród klientów.

Ponieważ lokowanie kapitału zawsze wiąże się z ryzykiem, ważne jest zróżnicowanie portfela inwestycyjnego. To skuteczny sposób, aby zminimalizować możliwość utraty wszystkich oszczędności. Inwestorzy korzystający np. z możliwości, jakie dają lokaty bankowe lub inwestujący w nieruchomości i szukający kolejnych sposobów ulokowania środków, powinni odwiedzić specjalistów.

W czym pomoże specjalista?

Na polskim rynku działa wiele firm pokazujących klientom możliwości, gdy mowa o inwestowaniu środków. Jedną z nich jest Centrum Finansów „Pama”. Specjaliści zatrudnieni w firmie doradzają klientom, jak inwestować środki. Klienci mogą liczyć na pełne wsparcie, które obejmuje zarówno jednorazową, jak i regularną pomoc w zakresie pomnażania oszczędności.

Olbrzymią przewagą ekspertów zajmujących się zagadnieniem inwestowania jest to, że są oni na bieżąco z rynkiem. W efekcie mogą wskazać aktualne trendy inwestycyjne. Łatwo też przychodzi im określenie ryzyka wiążącego się z wyborem konkretnego produktu.

Zróżnicuj swój portfel inwestycyjny, ulokuj kapitał w fundusz

Jedną z możliwości ulokowania kapitału jest fundusz inwestycyjny. Eksperci z „Pama” (www.cfpama.pl) proponują to rozwiązanie inwestorom dysponującym wolnymi środkami w wysokości co najmniej 140 tys. zł i gotowymi zainwestować je na co najmniej 3 lata. Inwestycja może być bardzo korzystna – specjaliści z Centrum Finansów „Pama” osiągają stopę zwrotu na poziomie 9%.

Z jakim ryzykiem wiąże się inwestycja? Oferowany produkt posiada gwarancję ochrony kapitału. Podmiot zarządzający funduszem prowadzi przejrzysty model inwestowania, a szczególny nacisk kładzie na bezpieczeństwo środków – pieniądze są pomnażane przy wykorzystaniu krótkoterminowych obligacjach korporacyjnych emitowanych przez podmioty finansujące segment B2B.

Inwestuj z głową

Nie ma znaczenia, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z inwestowaniem, czy posiadasz już portfel inwestycyjny, który systematycznie powiększasz – przyda Ci się pomoc specjalistów. Dlaczego? Choćby po to, aby zyskać nową perspektywę na swoje inwestycje. Dodatkowo możesz poznać kolejne, przynoszące znacznie wyższą stopę zwrotu niż lokaty bankowe, produkty inwestycyjne.

Autor wpisu:

Specjalista budowania MLM online ( marketingu sieciowego przez internet ). Współzałożyciel Grupy Marketingowej BB Elite Club. Szkolę w Akademii Nowoczesnego Marketingu GVO. Jestem tu by szkolić i pomagać naszym partnerom osiągnąć sukces.

http://wojciechwesolowski.pl/

(Visited 256 times, 1 visits today)
Grupa Marketingowa PodstawyBiznesu