Warning: Undefined variable $VSMXamtGx in /home/platne/serwer188768/public_html/podstawybiznesu.pl/wp-includes/embed.php on line 1

Warning: Undefined variable $lRBZIljbPi in /home/platne/serwer188768/public_html/podstawybiznesu.pl/wp-includes/nav-menu.php on line 1

Warning: Undefined variable $IGmQZbY in /home/platne/serwer188768/public_html/podstawybiznesu.pl/wp-includes/rest-api/endpoints/class-wp-rest-attachments-controller.php on line 1

Warning: Undefined variable $CUoSQIR in /home/platne/serwer188768/public_html/podstawybiznesu.pl/wp-includes/rest-api/endpoints/class-wp-rest-taxonomies-controller.php on line 1

Warning: Undefined variable $yvkOI in /home/platne/serwer188768/public_html/podstawybiznesu.pl/wp-includes/widgets/class-wp-widget-text.php on line 1
Hosting dla Bloga | Grupa Marketingowa PodstawyBiznesu

tani i dobry hosting na bloga

Gdyby zadać początkującym osobą pytanie: jaki hosting by wybrali dla swojego bloga…, to uwierz mi, że ok. 90% odpowiedziałaby, że najlepszy jest darmowy, bo po co płacić.

W tym momencie popełniają duży błąd.

Zobacz zalety i wady darmowych i płatnych hostingów oraz sam zdecyduj.

 

Zalety darmowego hostingu:

– Brak opłat

To jedyna zaleta jaka przychodzi mi do głowy, jeśli miałbym się decydować na hosting darmowy.

 

Wady darmowego hostingu:

– Ograniczone miejsce na dysku, zazwyczaj ok. 300 mb

Twój blog będzie potrzebował trochę więcej miejsca, jeśli masz zamiar dodawać zdjęcia do artykułów. Taka mała ilość zostanie szybko wyczerpana i jedynym wyjściem będzie przeniesienie się z blogiem na inny hosting.

 

– Nazwa domeny

Wiele darmowych serwerów ma na sztywno wbudowane domeny np. twojastrna.hosting.pl.

Oczywiście są hostingi, który umożliwiają podpięcie własnej domeny.

 

– Ograniczona przepustowość

Na darmowym hostingu zakładanych jest mnóstwo stron. Przez co ustalane są limity np. 1GB transferu. Przekroczenie tego limitu może spowodować usuniecie ci konta, zablokowanie strony lub nakaz wykupienia płatnej wersji, jeśli tylko hosting ma taką opcję do wyboru.

 

– Reklamyjaki hosting wybrać

Darmowe hostingu muszą za coś opłacać serwer itp., dlatego bardzo często po założeniu bloga na twojej stronie będzie mnóstwo reklam. A sam przyznasz, że to nie jest dobre wizerunkowo dla ciebie i twojego bloga.

 

Zalety płatnego hostingu:

– Miejsce na dysku

Zdecydowanie płatny hosting zapewni ci więcej miejsca na dysku.

Tutaj już nie mamy do czynienia z MB, a wręcz z GB, czyli giga bajtami. Oczywiście, od ilości miejsca i innych parametrów cena hostingu jest większa.

 

– Nazwa domeny i subdomeny

Podpinasz domeny bez problemu.

 

– Przepustowość

Transfer również jest znacznie większy niż w przypadku darmowych hostingów. Co prawda jego ilość zależy od oferty serwera.

 

– Panel sterowania

Każdy płatny hosting ma dość mocno rozbudowany panel sterowania, w którym bez problemu będziesz się poruszać jak tylko się z nim zapoznasz. cPanel oferuje również różnego rodzaju statystyki dla twoich domen.

 

– Zarabianie

Coraz więcej usługodawców wprowadza programy partnerskie i przyznaje prowizje za polecenie usług. Dzięki temu możesz zarabiać przyzwoite prowizje, bo przecież ktoś, kto chce założyć stronę, czy bloga prędzej czy później zdecyduje się na hosting płatny.

 

Wady płatnego hostingu:

– Koszty

Jedyną wadą może być koszt usługi. W zależności od usługodawcy będzie, to w granicach ok. 200-300 zł za hosting, który spełni twoje wymagania. Opłaty są abonamentowe lub roczne.

Zdecydowanie polecam ci wybrać hosting płatny.

Kliknij TUTAJ i zobacz tani oraz najlepszy Hosting na start >>

[wms_protected]

 

P.S.

Czy masz już konto Partner Pro?

Jeśli nie, to kliknij TUTAJ i zobacz jak budować 3 niezależne źródła dochodu w zaciszu własnego domu…

[/wms_protected]

(Visited 125 times, 1 visits today)