Szukasz pomysłu na ciekawy, pełen wyzwań biznes gwarantujący Ci wysokie dochody? Wybierz franczyzę epaka.pl i zostań właścicielem punktu oferującego najtańsze przesyłki kurierskie i paczkomatowe na rynku!

O epaka.pl

Epaka.pl to nowoczesny operator logistyczny aspirujący do zdobycia monopolu rynkowego w zakresie oferowania tanich przesyłek kurierskich i paczkomatowych. Firma posiada wiążące kontrakty na współpracę z najlepszymi firmami kurierskimi na rynku, takimi jak GLS, DPD, DHL, UPS, FedEX, Gleis, Meers, InPost, Poczta Polska (kurier Pocztex) czy Ruch (Paczka w Ruchu).

Platforma oferuje niedrogie przesyłki krajowe i międzynarodowe na rzecz klientów indywidualnych i firmowych z możliwością nadania w punktach stacjonarnych, przez internet, infolinię czy aplikację mobilną.

Współpracę z platformą wybiera wielu właścicieli sklepów internetowych, otrzymujących w epaka.pl korzystne warunki finansowe i możliwość importowania zamówień z systemu e-commerce. Innowacyjna sieć epaka.pl posiada na chwilę obecną 2 punkty własne i ponad 200 punktów franczyzowych na terenie całej Polski.

Epaka.pl – dobry pomysł na biznes

Epaka.pl to doskonały pomysł na biznes dla Ciebie – w związku z dynamicznym rozwojem, firma wciąż poszukuje nowych lokalizacji dla punktów stacjonarnych zajmujących się nadawaniem i wydawaniem różnego rodzaju przesyłek.

Jak twierdzi Marcin Pierścionek, manager ds. rozwoju sieci franczyzowej epaka.pl punkt EPAKA to świetny, dochodowy biznes w dynamicznie rozwijającej się branży. Działalność franczyzową epaka.pl można dodatkowo poszerzyć o usługi ubezpieczeniowe i doradcze, ksero i wydruki, wynajem wirtualnego adresu czy sprzedaż magazynów i książek.

Oferowana przez operatora logistycznego franczyza została pozytywnie oceniona przez redaktorów portalu franczyzawpolsce.pl. System franczyzowy epaka.pl polecany jest osobom poszukującym pewnego i stabilnego biznesu z możliwością samodzielnego rozwijania.

Franczyza epaka.pl – wymagania i korzyści

Aby otworzyć własny punkt epaka.pl, powinieneś dysponować lokalem (wynajętym lub własnym) o powierzchni od 30 do 50 metrów kwadratowych z witryną, położonym na parterze w dogodnej lokalizacji z dostępem do parkingu. Epaka.pl wymaga od Ciebie przede wszystkim zaangażowania oraz 27 tys. złotych na inwestycję.

W ramach tej kwoty, w którą wliczona jest tzw. opłata licencyjna, otrzymasz od epaka.pl obrandowane wyposażenie lokalu, tj. meble, wagę, sprzęt IT, szyld i inne materiały reklamowe oraz know-how w postaci publikacji informacyjnych i praktycznych szkoleń, na których dowiesz się, w jaki sposób prowadzić i rozwijać swój punkt epaka.pl.

Przez cały okres współpracy będziesz otoczony opieką managera ds. rozwoju sieci franczyzowej, który wesprze Cię w prowadzeniu Twojego biznesu. Twój punkt będzie reklamowany i promowany wraz z innymi punktami stacjonarnymi i usługami epaka.pl w internecie, magazynach drukowanych, radiu i telewizji. Sieć zaoferuje Ci także regularne szkolenia dla Ciebie i Twoich pracowników.

Szukasz pomysłu na dochodowy biznes w przyszłościowej branży? Zostań partnerem operatora logistycznego epaka.pl! Niskie wymagania inwestycyjne, wysoki potencjał biznesu i wiele korzyści ze współpracy to tylko niektóre zalety systemu franczyzowego proponowanego przez epaka.pl. Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź ofertę franczyzy na stronie www.epaka.pl.

Autor wpisu:

Specjalista budowania MLM online ( marketingu sieciowego przez internet ). Współzałożyciel Grupy Marketingowej BB Elite Club. Szkolę w Akademii Nowoczesnego Marketingu GVO. Jestem tu by szkolić i pomagać naszym partnerom osiągnąć sukces.

http://wojciechwesolowski.pl/

(Visited 827 times, 1 visits today)
Grupa Marketingowa PodstawyBiznesu