Polacy piją coraz więcej kawy. W ubiegłym roku wydaliśmy w kawiarniach o 5% więcej niż w latach poprzednich – wynika z badań firmy Euromonitor. Kawę pijemy także w pracy. W większości dużych biur ekspres to stałe wyposażenie kuchni, jednak w mniejszych firmach pracownicy często narzekają na brak takiego sprzętu. Jeśli prowadzisz mały biznes lub pracujesz w niewielkiej firmie i do Twoich obowiązków należy zaopatrzenie biura, zobacz, dlaczego warto pomyśleć o ekspresie do kawy.

Kupowanie kawy na wynos jest nie tylko drogie, ale też szkodliwe dla środowiska – papierowe kubki wyrzucamy po jednym użyciu. Ponadto z ekspresu do kawy w firmie korzystają nie tylko jej pracownicy, ale także klienci. Jednak w niewielkich biurach nie przydadzą się urządzenia, w których można zrobić kilka kaw jednocześnie. Zobacz, jaki ekspres do kawy sprawdzi się w małej firmie.

Jaka kawa, taka firma

Ekspres do kawy jest ważny nie tylko dla pracowników Twojej firmy, ale także dla jej klientów. Spotkania biznesowe zdecydowanie zyskują, gdy podajemy na nich najwyższej jakości, aromatyczną kawę. Dobrze przyrządzone espresso może być świetną okazją do niezobowiązującej rozmowy przed spotkaniem. A kiepskiej jakości kawa to złe pierwsze wrażenie – pozostawi niesmak na długo.

Liczy się jakość, nie ilość – ekspres do kawy do małej firmy

Wybór odpowiedniego modelu ekspresu powinien być podyktowany potrzebami firmy, a przede wszystkim liczbą jej pracowników. W małej firmie liczba kaw przygotowywanych dziennie przez ekspres wynosi zwykle od 4 do 10 filiżanek. Jeśli Twoi pracownicy nie przekraczają tego zakresu, dobrym wyborem będzie ciśnieniowy ekspres do kawy na kapsułki od firmy Eden Springs. To kompaktowe i łatwe w obsłudze urządzenie. Należy jednak pamiętać, żeby zamawiać sprzęt sprawdzonych producentów. Profesjonalne marki zamykają w kapsułce 100% naturalnej, świeżo zmielonej kawy bez dodatków smakowych i konserwantów.

Zapach świeżej kawy o poranku, czyli ekspres ciśnieniowy w firmie

Zapach kawy pobudza do działania nawet tych, którzy jej nie piją. Olejki eteryczne zawarte w kawie są podobne do tych, które ma kakao, stąd też zapach kawy przypomina zapach czekolady. Jeśli chcesz wypełnić biuro intensywnym aromatem kawy, postaw na ekspres ciśnieniowy z młynkiem żarnowym. Tuż przed sporządzeniem kawy urządzenie zmieli odpowiednią porcję ziaren, wypełniając biuro wyjątkowym zapachem.

Kawa z mlekiem – jaki ekspres do kawy wybrać?

Prawie 80% Polaków pije kawę z mlekiem. Jeżeli dotyczy to także Twoich pracowników, pomyśl o ekspresie do kawy z systemem spieniania i podgrzewania mleka. Wytworzenie gorącej mlecznej pianki umożliwi dysza, pod którą podstawisz filiżankę lub dzbanuszek z mlekiem. Innym rozwiązaniem w tego typu urządzeniach jest system cappucinatore (wężyk wkładany do kartonika z mlekiem) dostarczający spienione mleko po naciśnięciu guzika. Przygotowanie aromatycznego napoju z lekką pianką umożliwi Ci ekspres do kawy Saeco.

Ekspres do kawy – wybierz opcję dzierżawy i leasingu

Ekspresy do kawy to poważna inwestycja. Jeżeli nie chcesz się wiązać z ekspresem na lata, możesz wybrać opcję wynajmu.

Zobacz ofertę dzierżawy ekspresu do kawy Eden >>

Płacąc tylko za kawę, nie ponosisz ryzyka wyboru nieprofesjonalnego ekspresu i nie martwisz się o serwisowanie urządzenia. Wybierając tę formę, już za 5%, 10% lub 20% wartości urządzenia (w zależności od wariantu umowy) od jutra możesz mieć w biurze profesjonalny ekspres do kawy. W firmach oferujących leasing urządzeń możesz się także zaopatrzyć w produkty do ich czyszczenia oraz samą kawę.

Zobacz ofertę leainsgu ekspresu do kawy Eden >>

Autor wpisu:

Specjalista budowania MLM online ( marketingu sieciowego przez internet ). Współzałożyciel Grupy Marketingowej BB Elite Club. Szkolę w Akademii Nowoczesnego Marketingu GVO. Jestem tu by szkolić i pomagać naszym partnerom osiągnąć sukces.

http://wojciechwesolowski.pl/

(Visited 190 times, 1 visits today)
Grupa Marketingowa PodstawyBiznesu