BazaDoradców.pl to coś więcej niż katalog branżowy, w którym swoje oferty zamieszczać księgowi, notariusze, czy prawnicy. Baza jest nowoczesna i idealnie dostosowana do wymogów współczesnego rynku, co czyni ją miejscem idealnym na reklamę usług każdego ambitnego prawnika.

To miejsce to nie tylko dobra reklama, ale również idealny wstęp do pozycjonowania strony internetowej prawnika. Rejestracja na stronie BazaDoradców.pl pozwala dotrzeć do szerszego grona potencjalnych klientów, którzy poszukują konkretnej usługi na wysokim poziomie.

Baza doradców oferuje szereg pakietów uczestnictwa, dających bardzo różne możliwości korzystania z zalet, jakie ma do zaoferowania BazaDoradców.pl. W jednym z najbardziej rozbudowanych pakietów przedsiębiorstwa zapisujące się do bazy uzyskują dostęp do niezwykle funkcjonalnego narzędzia, jakim jest interaktywny kalendarz, pozwalający na umawianie spotkań pomiędzy prawnikiem a klientem online.

To bardzo wygodna forma dla obu stron. Portal ma niezwykle szerokie możliwości techniczne, dzięki czemu każdy prawnik (i nie tylko), który zdecyduje się na skorzystanie z jego zalet ma wiele możliwości dotarcia ze swoją ofertą do potencjalnego klienta, i to nie tylko na polskim rynku (baza obsługiwana jest nie tylko w języku polskim, ale również angielskim oraz rosyjskim).

Początki uczestnictwa wiążą się z dużymi rabatami, dzięki czemu niskim kosztem można zapoznać się z zaletami, jakie daje współpraca z portalem. Dodatkowo można skorzystać z darmowego pakietu, który być może nie oferuje zbyt wielu możliwości, jednak w niejednym przypadku okazuje się być bardzo korzystny.

ZASADY UŻYTKOWANIA PORTALU

Obecnie do wyboru są 4 pakiety. Trzeba zaznaczyć, że na początku udzielane są duże rabaty na pakiety płatne dla decydujących się dołączyć do Bazy Doradców.

1. PAKIET DARMOWY
Za jego pomocą można zapoznać się z systemem działania Bazy i umieścić podstawowe informacje o kancelarii w katalogu.

2. PAKIET BRĄZOWY (w cenie regularnej będzie kosztował 150 złotych za miesiąc)
W ramach tego pakietu umożliwia się dodanie do profilu logo i opis firmy, a także linków odsyłających do kont na portalach społecznościowych. Firmę będą mogły odnaleźć osoby w najbliższej okolicy za pomocą systemu geolokalizacji.

3. PAKIET SREBRNY (w cenie regularnej będzie kosztował 300 złotych za miesiąc)
Wyposażony jest w funkcje brązowego pakietu. Ponadto można opublikować w portalu maksymalnie 3 własne branżowe artykuły zawierające odnośniki do firmowej strony. Taka opcja wpływa na wyższą pozycję w rezultatach wyszukiwania.

4. PAKIET ZŁOTY (w cenie regularnej będzie kosztował 500 złotych za miesiąc)
Zakres tego pakietu obejmuje trzy poprzednie, a oprócz tego pozwala na prowadzenia bloga feed, gdzie można zamieszczać ważne informacje związane z kancelarią albo różne teksty o prawnej tematyce. Dostępna będzie również komunikacja z innymi posiadaczami złotego pakietu.

Zapraszamy do rejestracji w serwisie. Do końca roku oferowane są atrakcyjne rabaty, ale im później tym mniejszy rabat.

 

 

(Visited 16 times, 1 visits today)