Aby skutecznie wypromować swoje produkty i usługi, obecnie należy przyłożyć bardzo duża wagę do materiałów reklamowych. Aby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów trzeba się naprawdę wyróżnić. Pomóc w tym mogą kartonowe standy – które będą ciekawą i rzucającą się w oczy reklamą.

Czym są standy kartonowe?

Są to systemy reklamowe i wystawiennicze, które służą do graficznej prezentacji albo wyeksponowania różnego rodzaju produktów. W tym drugim przypadku można je ustawić na przykład w wybranym punkcie sprzedaży. Jeśli mają być zaś jedynie reklamą wizualną, mogą znaleźć się w wielu dowolnych miejscach.

Kartonowe standy mają zawsze atrakcyjny wygląd, a zarazem są niezwykle funkcjonalne. Co ważne, obecnie rozwój technologii pozwala na to, by tego rodzaju standy miały naprawdę solidne konstrukcje, a co za tym idzie – wysoką trwałość. Dlatego też, w połączeniu z ciekawym projektem graficznym, mogą stworzyć naprawdę estetyczny produkt finalny, który przyda się firmom o naprawdę różnorodnym charakterze działalności.

Tego rodzaju stojaki będą świetnym wsparciem dla akcji promocyjnych – tym bardziej, że produkuje się je na indywidualne zamówienie. Można więc idealnie dopasować je do potrzeb i oczekiwań firmy (w zakresie kształtu, rozmiarów i grafiki).

Czemu standy są tak użyteczne?

Standy kartonowe zamawiane w drukarni mogą mieć kształty standardowe (proponowane np. w katalogach), ale często mogą przyjmować także kształty wymyślone przez klienta (pasujące do jego promocyjnej wizji). Grafika stojaków także może być dowolna.

Mogą tworzyć ją nazwa/logo firmy, ale też rysunki, zdjęcia i inne elementy, których zadaniem będzie sugestywne oraz pozytywnie wpłynięcie na promocję marki. Po wybraniu kształtu i zaprojektowaniu grafiki, pozostaje jedynie wydruk. Gotowy stand reklamowy można zaś wykorzystać na: wystawach, targach branżowych, czy różnorodnych pokazach.

Jak już było wspomniane wcześniej ustawia się je również w sklepach, punktach sprzedaży, ale też w kinach, szkołach oraz w siedzibie firmy. Wykorzystywanie standów kartonowych, jest zawsze skuteczną formą reklamy, bo przyciągają one wzrok. Do tego są łatwe w transporcie, montażu oraz demontażu.

Autor wpisu:

Specjalista budowania MLM online ( marketingu sieciowego przez internet ). Współzałożyciel Grupy Marketingowej BB Elite Club. Szkolę w Akademii Nowoczesnego Marketingu GVO. Jestem tu by szkolić i pomagać naszym partnerom osiągnąć sukces.

http://wojciechwesolowski.pl/

(Visited 274 times, 1 visits today)
Grupa Marketingowa PodstawyBiznesu