Bez skutecznej reklamy nowe produkty wchodzące na rynek są skazane na niepowodzenie. W gąszczu rozmaitych ofert trudno przebić się z własną propozycją. Potrzebna jest duża doza oryginalności i pomysłowości, by udało się wyróżnić na tle konkurencji. Warto poszukać niestandardowych form marketingu. Odpowiednia promocja zapewni dużą sprzedaż.

Światła miasta

Jedną z najbardziej eleganckich i stylowych odmian reklamy jest wykorzystanie specjalnego oświetlenia neonowego. Ten typ marketingu pozwala na osiągnięcie bardzo estetycznych wykończeń budynków, oryginalnych szyldów, tablic lub oznakowań. Outdoorowa reklama świetlna umożliwia zaprezentowanie się szerokiej publiczności stosunkowo niskim kosztem. Jest widoczna w każdych warunkach atmosferycznych, zarówno w dzień, jak i w nocy. Nie sposób jej nie dostrzec maszerując wzdłuż ulicy.

Najczęściej neony reklamowe stosuje się do wyeksponowania nazwy firmy, lokalu czy sklepu. Tego typu napisy nie powinny zawierać zbyt wiele treści. Krótkie hasła łatwiej zapadają w pamięć. Dzięki zastosowaniu różnych kolorów, kształtów i opraw można tworzyć wspaniałe efekty wizualne, które przyciągną wzrok klientów. Neony mogą być prawdziwie efektowne i oryginalne. Firma literypodswietlane3d.pl produkuje tego typu oświetlenie w rozmaitych kształtach i kolorach. Klienci mogą zlecić stworzenie napisu właściwie w dowolnym rozmiarze.

Zalety reklamy świetlnej

Znaki i loga neonowe wykorzystuje się często do doprowadzenia klienta we właściwe miejsce. Jeżeli firma znajduje się w znacznym oddaleniu od drogi, jasny napis będzie bardzo pomocny w odnalezieniu konkretnej siedziby. Neony przydają się także w mieście. Ich wyrazistość pozwala na wyeksponowanie danego budynku. W gąszczu latarni miejskich i innych szyldów, lampa neonowa znacznie się wyróżnia i przyciąga wzrok. Odpowiednio zaprojektowane mogą być też bardzo estetyczne i eleganckie. Bardzo często neony stosowane są przez ekskluzywne firmy. Warto wiedzieć, że neony wykazują się także długą żywotnością. Są bardzo trwałe i odporne na czynniki atmosferyczne. Nie powinny zaszkodzić im ani mrozy ani bardzo upalne dni. Zużywają ok. 30% mniej prądu niż zwykłe świetlówki.

Jakie neony wybrać?

Firma literypodswietlane3d.pl każdy neon konstruuje indywidualnie w zależności od konkretnych potrzeb klienta. Tego typu lampy charakteryzują się dużą odkształcalnością. Rurka neonowa po obróbce cieplnej staje się bardzo plastyczna. Dzięki temu możliwe jest tworzenie efektownych i bardzo oryginalnych wzorów. 

Przed wyborem odpowiedniego oświetlenia trzeba dokładnie określić miejsce, w którym lampa ma się znaleźć. Najlepiej napisy neonowe ulokować z daleka od ostrych źródeł światła. Jednym z najlepszych rozwiązań jest umieszczenie neonu reklamowego tuż nad siedzibą firmy. Podkładką dla tego typu oświetlenia są specjalne tworzywa sztuczne. Można też montować neony wprost na murze. Warto pamiętać, że rurki neonowe mogą działać 24 godziny na dobę, są widoczne o każdej porze.

 

Autor wpisu:

Specjalista budowania MLM online ( marketingu sieciowego przez internet ). Współzałożyciel Grupy Marketingowej BB Elite Club. Szkolę w Akademii Nowoczesnego Marketingu GVO. Jestem tu by szkolić i pomagać naszym partnerom osiągnąć sukces.

http://wojciechwesolowski.pl/

(Visited 386 times, 1 visits today)
Grupa Marketingowa PodstawyBiznesu