jak odniesć sukces w e-biznesieSukces to prawo przyrody.

Sukces to jedno z praw przyrody. Sukces jest naturalnym instynktem człowieka.

Właściwie, nie tylko człowieka. Wszystko, co żyje dąży do sukcesu.

  • Rośliny instynktownie poszukują wody i składników mineralnych i w ten sposób osiągają sukces, którym jest wzrost i wydanie światu nasion.
  • Zwierzęta instynktownie szukają pożywienia (w celu przeżycia) i partnerów (w celu wydania potomstwa). W ten sposób osiągają sukces, którym jest przetrwanie gatunku.
  • Człowiek również dąży do osiągania sukcesu, którym z uwagi na wyższy poziom rozwoju, może być wszystko, czego zapragnie.

jak odnieść sukces w e-biznesie?Ale nie wszystkim ludziom udaje się sukces osiągnąć.

Dlaczego?

Generalnym powodem jest to, że ludzie nie potrafią wykorzystać tego naturalnego instynktu, jakim jest dążenie do sukcesu. Jako ludzie, tracimy ten instynkt już w czasach szkolnych, gdy słyszymy od nauczycieli:

Ty się do tego nie nadajesz,

od naszych rodziców:

– nie zabieraj się za to, Ty nic nie potrafisz, itp.

Potem zapominamy o naszym instynkcie, stajemy się negatywnie nastawieni do życia. Nie wierzymy w siebie, nie wierzymy w sukces.

A sukces rządzi się swoimi prawami. Wystarczy je znać.

Dobra wiadomość, to taka, że możesz znowu poczuć ten utracony instynkt do dążenia do sukcesu. Możesz wtedy podejmować właściwe decyzje i pokierować swoim życiem tak, aby osiągnąć swoje cele.

Jak to zrobić?
[wms_protected]

 

Wystarczą trzy kroki.

  1. Ustal, co chcesz w życiu osiągnąć. Tak! Wyznacz sobie cele.
  2. Poznaj zasady osiągania sukcesu. Poznaj prawa sukcesu.
  3. Działaj!

Dwa pierwsze kroki pokonasz z łatwością czytając moje artykuły i uczestnicząc w moich szkoleniach. Działanie pozostawię Tobie (chociaż nie tak do końca).

 

Dzisiaj przeczytałem w Internecie takie zdanie:

Jeśli masz pod górkę, to znaczy, że możesz dojść na szczyt.

 

Jak osiągnąć sukces w biznesie i życiuOd Ciebie zależy czy dojdziesz. Prawda?

Poza tym, musisz wiedzieć, który jest ten „Twój szczyt”. Jeśli będziesz ciężko pracować, poświęcać na pracę dużo czasu i energii, a dojdziesz na szczyt i okaże się, że to nie Twój, to masz porażkę.

Bardzo często uganiamy się za osiąganiem celów nie swoich. Dążymy do celu, który wyznaczyli nam rodzice, dzieci, szef lub ktokolwiek inny.

Dlaczego?

Ponieważ własnych nie mamy. Żyjemy życiem innych ludzi. Co z tego, że wdrapujesz się po drabinie sukcesu, ale drabina nie jest przystawiona do właściwej ściany. Wchodzisz na szczyt i okazuje się, że to nie TO. Nie o TO Tobie chodziło. Musisz teraz zejść na dół, poszukać swojego szczytu i zacząć wędrówkę od nowa.

Porażka.

Ale, jak to bywa z porażkami, czegoś mają nas nauczyć. Jeśli raz przystawisz drabinę sukcesu do niewłaściwej ściany, to już drugi raz tego nie rób.

Rozejrzyj się wśród swoich znajomych, ileż to ludzi wdrapuje się na niewłaściwe drabiny, dochodząc do niewłaściwej ściany, ileż to ludzi wchodzi ciągle na nowe szczyty i okazuje się, że nie są to ich cele. Ludzie są sfrustrowani, zniechęceni i nie chce im się kolejny raz pokonywać tych dystansów. Poddają się.

Ich paradygmaty wyglądają tak: ja się do tego nie nadają, nic mi nie wychodzi, życie jest brutalne a ludzie są wredni, tylko złodzieje mają pieniądze, uczciwą pracą… itd.

Znasz to? Pewnie znasz.

Jeżeli masz odnaleźć w sobie instynkt do osiągnięcia sukcesu, musisz wiedzieć, co sukces dla Ciebie znaczy. Musisz wiedzieć na jaką górę wchodzić i gdzie przystawić swoją drabinę sukcesu. Wyznacz sobie cel.

Skąd masz wziąć cele?

Z marzeń oczywiście.

Ale o tym napiszę później.

 

Autorem artykułu jest:

-Marek Grabowski

Zapraszam na moje blogi:

Marketing Partnerski

Marketing Wielopoziomowy

P.S.

Czy masz już konto Partner Pro?

Jeśli nie, to kliknij TUTAJ i zobacz jak budować 3 niezależne źródła dochodu w zaciszu własnego domu…

[/wms_protected]

(Visited 48 times, 1 visits today)