Nie wiesz co zrobić ze swoim życiem, ale wiesz, że powinieneś się nauczyć robić coś przydatnego? Zdecyduj się na odpowiedni program nauczania zawodowego. Co Ci to da? Fach w ręku. Znasz to powiedzenie” gdzie nie rzucisz kamieniem, tam trafiasz w magistra” ? Jeżeli tak, to dobrze wiesz, że wykształcenie zawodowe daje więcej możliwości niż wykształcenie wyższe.

Zastanawiasz się, dlaczego tak jest? To proste. Mamy setki teoretyków i tylko dziesiątki praktyków. Zapewne wiesz z autopsji, że teoria nie wiele daje, kiedy przychodzi wdrożyć ją w życie. Dlatego potrzebujesz nauczyciela, który da Ci klarowną wiedzę i życiowe przykłady. Dla pracodawcy atrakcyjniejszym kandydatem na stanowisko będzie osoba, która posiada wykształcenie kierunkowe, a jednocześnie będzie na starcie pracy miał tytuł technika.

Zawodowcy pną się po szczeblach kariery dużo szybciej niż teoretycy. Wystarczy posiąść odpowiednią wiedzę i wykazać się w pracy. Nie dołączaj do rosnącej grupy bezrobotnych. Wybierz kurs zawodowy i stań się zawodowcem.

Wszystko jasne, ale kiedy znaleźć czas na szkołę?  I czy jest w ogóle możliwe połączenie pracy, pasji, zajęć ze szkołą?

Wyobraź sobie szkołę dopasowaną do Twoich potrzeb. Przyjaznych wykładowców i zamiast pustych teorii, praktyczną wiedzę. W dodatku pomyśle, że szkoła znajduje się w dogodnej lokalizacji przy metrze Politechnika, do której szybko dotrzesz z każdego końca miasta?  Brzmi mało prawdopodobnie? A jednak!

Centrum Kształcenia Ustawicznego www.cku1.edu.pl  nr 1 w Warszawie zaprasza w swoje szeregi.

To już nie są czasy, kiedy to Ty musisz dopasować swoje życie do szkoły, to szkoła ma być dopasowana do Twoich potrzeb. Realizujesz się jako muzyk albo sportowiec? A może szkoda Ci czasu na standardową szkołę, więc obrałeś swój kierunek życiowy z dala od niej?

Jeśli mimo to czujesz, że jednak brakuje Ci wykształcenia, bo np.: potrzebujesz matury lub tytułu technika do zajęcia wyższego stanowiska w firmie albo wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, przyjdź do nas! Skończyć kierunek, który nie dość, że będzie pasował do Twoich pasji, to dodatkowo da Ci dużo wiedzy praktycznej. Zajęcia prowadzone są przez praktyków, a nie teoretyków. Dlaczego to takie ważne? Ponieważ tylko człowiek, który ma doświadczenie w wykonywanym zawodzie, może mówić o tym co i jak należy zrobić, a czego absolutnie robić nie należy.

Masz mało wolnego czasu i dlatego wydaje Ci się, że szkoła nie jest dla ciebie? To nieprawda. W Centrum Kształcenia Ustawicznego masz możliwość wybrania dowolnego toku nauki. Tryb dzienny i zaoczny a także weekendowy. Dodatkowo, jeżeli nie zdecydujesz się na weekendowy tryb nauki – szkoła zajmie Ci co najwyżej 2 poranki lub popołudnia w ciągu tygodnia!

Ciekawą ofertą szkoły są na przykład dwa nowe kursy zawodowe zaczynające się od września 2015: “Tworzenie aplikacji stron internetowych i baz danych” oraz “Wykonywanie i realizacja projektów multimedialnych”, które odbywają się w systemie weekendowym.

Przyjdź do Centrum Kształcenia Ustawicznego www.cku1.edu.pl  nr 1 w Warszawie i zapoznaj się z naszą ofertą. Pomożemy Ci dobrać kurs odpowiedni dla Ciebie. Dostosujemy plan zajęć do Twojego rozkładu dnia. Nie ma na co czekać, czeka na Ciebie wiele zawodowych wyzwań, dlatego nie pozwól by brak wykształcenia stanął na Twojej zawodowej drodze. 

(Visited 66 times, 1 visits today)