Podczas rozpoczynania i prowadzenia działalności gospodarczej przedsiębiorcy stają przed poważnymi decyzjami w zakresie prowadzenia księgowości oraz kadr i płac. Można zdecydować się na zatrudnienie własnej księgowej lub zlecenie poprowadzenia rozliczeń podatkowych biuru rachunkowemu. Wybór jest trudny, zwłaszcza w dużych miastach, gdzie funkcjonuje duża liczba biur świadczących usługi finansowo-rachunkowe.

 

Decydując się na współpracę z biurem, należy wziąć pod uwagę różne czynniki, m.in. doświadczenie pracowników biura oraz zakres jego usług. Biurem, które oferuje kompleksowe wsparcie dla każdego przedsiębiorcy, jest biuro rachunkowe Selent&Słupina, mające siedzibę we Wrocławiu i posiadające stronę internetową biuro-wroclaw.pl. lub Biuro rachunkowe Wrocław – House of Tax  Znajduje się tam szczegółowa oferta usług, które są skierowane przede wszystkim do firm i przedsiębiorstw.

Biura rachunkowe oferują swoim klientom szeroki wachlarz usług, m.in. bieżące rozliczenia z Urzędem Skarbowym, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Głównym Urzędem Statystycznym i innymi instytucjami, bieżące doradztwo, pełną księgowość, sporządzanie list płac, prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej oraz monitoring płatności. Dzięki wyspecjalizowanemu zespołowi pomoc może być udzielona szybciej i efektywniej niż w przypadku zatrudnienia własnej księgowej. Kolejnym argumentem przemawiającym za skorzystaniem z usług biura rachunkowego jest to, że na rynku ciężko znaleźć wysoko wykwalifikowanych specjalistów jednocześnie z zakresu księgowości, jak i kadr i płac. W związku z tym przedsiębiorstwo, które decyduje się na wewnętrzne prowadzenie rozliczeń, niejednokrotnie musi ponieść koszty dwóch etatów.

W przypadku prowadzenia własnej księgowości firma musi wziąć pod uwagę miesięczne koszty zatrudnienia pracownika, a także koszty sprzętu oraz odpowiedniego oprogramowania i jego aktualizacji. Tymczasem profesjonalne biuro rachunkowe posiada najnowsze, profesjonalne oprogramowanie, które umożliwia dokonywanie rzetelnych rozliczeń i bezpieczne przechowywanie danych. Biuro, posiadające doświadczenie w branży finansowej, powinno mieć za sobą długoletnią pracę z wybranym systemem księgowym, co pozwala wykorzystać wiele jego funkcjonalności dla przedstawienia danych firmy, zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Biuro rachunkowe Selent&Słupina posiada takie oprogramowanie i jest tworzone przez specjalistów posiadających bogate doświadczenie zawodowe. Oferta biura jest szczegółowo i przejrzyście przedstawiona na stronie internetowej biuro-wroclaw.pl. Biuro zaprasza do współpracy przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą lub będących zarządzającymi lub udziałowcami w spółkach, chcących pozyskiwać informacje z prowadzonych ksiąg. Do grupy docelowej biura należą również osoby niezadowolone z aktualnej obsługi księgowej oraz nowo powstałe spółki i firmy, szukające obsługi księgowej. Biuro podkreśla, że odpowiada na każde pytanie swoich klientów, więc z jego usług mogą korzystać także przedsiębiorcy, chcący mieć stały kontakt z księgową. Jest nastawione na współpracę z osobami konkretnymi, zdecydowanymi w tym, co robią, nielubiącymi niejasnych, niewyjaśnionych spraw.

 

 

Autor wpisu:

Specjalista budowania MLM online ( marketingu sieciowego przez internet ). Współzałożyciel Grupy Marketingowej BB Elite Club. Szkolę w Akademii Nowoczesnego Marketingu GVO. Jestem tu by szkolić i pomagać naszym partnerom osiągnąć sukces.

http://wojciechwesolowski.pl/

(Visited 194 times, 1 visits today)
Grupa Marketingowa PodstawyBiznesu