300_250

Ideą jaka przyświecała osobom tworzącym portal i-transfer.pl, było przede wszystkim stworzenie wirtualnej platformy, która pozwoli na bezpieczne dokonywanie transakcji w Internecie. Głównym celem portalu jest zabezpieczenie KUPUJĄCEGO i SPRZEDAJĄCEGO przy transakcji On-Line.      i-Transfer.pl działa już prawie rok w wirtualnej rzeczywistości, zebrane doświadczenie pozwala administratorom na zapewnienie jak najwyższego poziomu usług. Ważne jest również podejście do samych Użytkowników, którzy mają możliwość wpływu na kształt, jak i funkcjonowanie serwisu. Każda ich uwaga, propozycja jest wnikliwie analizowana przez zespół, po czym wdrażana do systemu. Istotnym faktem, z perspektywy Traderów, jest łatwy sposób rejestracji, jak i późniejszego poruszania się po portalu. Obecnie i-transfer.pl zrzesza kilka tysięcy aktywnych Użytkowników, którzy każdego dnia podejmują szereg działań transakcyjnych. Bogata oferta procesorów płatniczych stale urozmaica atrakcyjność ofert.


Powstaje jednak pytanie co potencjalny Użytkownik może zyskać? Pierwszą najważniejszą sprawą jest bezpieczeństwo transakcji. Pieniądze w e-WALUCIE przechowywane są głównie w procesorach płatniczych. Aby móc wypłacić pieniądze na konto bankowe, musimy zapłacić dla Procesora płatniczego prowizję od 2% – 8%, po czym dokonać transferu środków do Polskiego Banku, gdzie zostanie dokonane przewalutowanie, niestety po niekorzystnym kursie dla Sprzedającego. Naturalnie istnieje możliwość przewalutowania kwoty w niektórych procesorach płatniczych, ale jest to również po kursie mało opłacalnym.  

Dzięki sprzedaży e-waluty pomiędzy Użytkownikami na i-transfer.pl uzyskujemy wysoki kurs oraz Kupujący unika opłat walutowych, transferów. Transakcja dla Kupującego, jak również dla Sprzedającego bez wątpienia przekłada się na wymierne korzyści finansowe.

W Internecie wielu użytkowników zostało oszukanych, straciło swoje pieniądze lub towary. Platforma i-Transfer.pl obecnie jest „postrachem” dla oszustów. Oszust doskonale zna platformę i wie, że transakcja na platformie jest monitorowana po stronie Kupującego jak również Sprzedającego. Jak zabezpiecza platforma transakcję można zobaczyć na stronie  i-Transfer.pl w dziele Poradnik VIDEO.

Serwis i-transfer.pl stale się rozwija i podejmuje działania na rzecz jak najlepszego zabezpieczenia transakcji swoich Użytkowników. Ważne jest również to, iż administratorzy uruchomili FunPage na Facebooku, który jest nie tylko miejscem spotkań Fanów, ale przede wszystkim służy do komunikowania się zarówno na linii Użytkownik-Użytkownik, jak i Użytkownik-Administrator. Codziennie umieszczane są nowe oferty, artykuły o tematyce finansowej, jak i również inne ważne zagadnienia. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na: https://www.facebook.com/iTransferpl.

(Visited 313 times, 1 visits today)