jak stworzyć graficzny przycisk do formularza na autoresponder Niewielki lifting formularza z autorespondera…..

Od kiedy jestem w tej branży widziałem wiele blogów, niestety formularze, które często były na nich umieszczane nie pozwalały się nawet odnaleźć.

Często widywałem jak nowe osoby stosują za małą czcionkę tekstu… i co jest najciekawsze – to nawet nie w tym kolorze jaki powinien być. Może tak im się po prostu podoba, a może mała czcionka im całkowicie odpowiada?

Jednak trzeba sobie jasno powiedzieć, że formularz przeoczony to kontakt utracony, który więcej może nie wrócić na bloga.

Formularz który sam się daje odnaleźć.

Dlaczego przycisk graficzny jest znacznie lepszy od tego tradycyjnego?

Głównym powodem jest oczywiście lepsza widoczność. Nawet jeżeli twój czytelnik nie zwraca uwagi na formularz, to przycisk graficzny sam w sobie zacznie przyciągać jego uwagę. Stosując taki przycisk nie będziesz musiał martwić się o to, że twój formularz zostanie przeoczony.

Nie ważne jaki tekst umieścisz nad formularzem. Nie ma różnicy jaką czcionkę zastosujesz. Ponieważ jeżeli twój przycisk sam poinformuje czytelnika mówiąc ” Jestem tutaj !!! ” to dzięki temu on automatycznie zwróci uwagę na tekst powyżej.

Spotkałem wiele osób i słyszałem jak wypowiadają się na ten temat. Dla większości z nich, edytowanie HTML czy CSS jest bardzo skomplikowanym procesem przy tworzeniu różnych elementów na blogu. Więc postanowiłem zrobić najprostszy kurs video w którym pokażę jak w prosty i szybki sposób stworzyć sobie taki przycisk.

Zapraszam do poniższego nagrania…..
Koniecznie powiększ na pełny ekran i włącz HD, ponieważ będziemy edytować kod HTML.

[wms_protected] Cool Text is a FREE graphics generator >>>

Pobierz plik HTML >>>

</tbody> – Ten kod umieść nad <table>

<center> </center> – kod służy do wyśrodkowania.

 

>> Więcej o narzędziach GVO dowiesz się na tej stronie <<

 

 

Czym jest Network Marketing, marketing sieciowy

 

Pozdrawiam:

Stanisław Makowski, W drodze do celu, czyli jak odnieść sukces.

 

 

[/wms_protected]

(Visited 149 times, 1 visits today)