As Marketingu to szkolenie na którym nie powinno zabraknąć nikogo, komu zależy na zbudowaniu realnego biznesu w wirtualnym świecie.

As Marketingu Live - opiniaW dniach 21 i 22 września w Centrum Konferecyjnym Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim odbyło się rewelacyjne szkolenie As Marketingu. Miałem przyjemność w nim uczestniczyć ale czuję niedosyt, gdyż nie mogłem zostać na niedzielę.

 

 

Jacek Dudezic o tym jak odnieść sukces w e-biznesieO 10:30 Jacek Dudzic rozpoczął szkolenie blokiem o budowie swojego rynku wewnętrznego. Kolejnymi prelegentami byli Adrian Kołodziej, Przemek Szczęch oraz Paweł Danielewski. W przerwie między wykładami uczestniczyłem w dwóch warsztatach. Jeden prowadził Przemek Szczęch a drugi Darek Dubik.

Zacznę jednak od początku.


Wykład Jacka otworzył mi oczy na możliwości jakie daje e-biznes i jak właściwie pozyskiwać kontakty oraz budować swój własny rynek wewnętrzny. Długopis był gorący od robienia notatek, które dzisiaj usystematyzuję i zacznę wprowadzać w życie.

Przyznam szczerze, że słuchając  Jacka oczy miałem coraz większe. To była najlepsza wiedza na ten temat jaką można było zdobyć. Nigdy nie przypuszczałem, że dostanę taką dawkę wiedzy i kopa do działania.

Kolejny wykładowca i kolejne rewelacje. Tym razem Adrian Kołodziej mówił o tym jak być najlepiej opłacanym ekspertem w swojej branży. Przyznam, że wiele z tego o czym mówił Adrian wiedziałem ale poznałem kilka nowych aspektów, które z pewnością wykorzystam.

Przemek Szczęch - jak zacząć w e-biznesieWarsztaty w których brałem udział to SEO prowadzone przez Przemka oraz strony przechwytujące przez Darka.

Teraz wiem, że jestem w stanie pozycjonować swoje wpisy w taki sposób, że mam niemalże gwarantowane pierwsze miejsce w googlach. To czego się dowiedziałem podczas warsztatu Przemka, utwierdziło mnie w przekonaniu, że sposób w jaki pozycjonuję swoje artykuły daje wysokie miejsca w wyszukiwarkach i duży ruch z google.


Darek pokazał nam właściwy sposób budowy najlepszych stron przechwytujących.
Szkoda, że nie było możliwości uczestniczenia we wszystkich warsztatach.

 

Paweł Danielewski o tym jak szybko i skutecznie zbudować listę kontaktówKolejne wykłady prowadził Przemek Szczęch, oraz Paweł Danielewski.

Przemek ujawnił “strategię małych kroków” ze wszystkimi szczegółami a Paweł pokazał wyrafinowane metody budowy listy mailingowej.

W trakcie szkolenia prowadzonego przez Pawła odbył się konkurs w którym padła wygrana – bilet na kongres, na którym wystąpi między innymi  Robert Kiyosaki.

 

Od lewej - Jacek Dudzic, Adrian Kołodziej, Jacek Pastuszko, Paweł Danielewski i Tomasz DamianOprócz bardzo dużej dawki wiedzy poznałem ciekawych ludzi oraz zobaczyłem na żywo osoby, które znałem jedynie z internetu.

Szkolenie skończyło się po godzinie 23. Nikomu to oczywiście nie przeszkadzało. Gdyby nie to, że nazajutrz musiałem być w swoim tradycyjnym biznesie na pewno bym został na niedzielę.

Jacek Pastuszko i Paweł Grzech na Asie Marketingu

Podsumowując powiem tylko tyle. Niech żałują ci, którzy nie przyjechali.

 

Szczególne podziękowania dla Przemka Szczęcha.

(Visited 449 times, 1 visits today)