Chcesz wydrukować wyjątkowe wizytówki firmowe, ale wciąż  nie masz ani pomysłu, ani projektu? Spokojnie – w tym artykule zdradzimy Ci rozwiązanie. Już dziś możesz zamówić własne wizytówki – z darmowym projektem i wysyłką. Oto top 5 darmowych szablonów wizytówek online. Nie ma za co!;)

1. Drukuj eleganckie wizytówki firmowe

Jeśli szukasz wyjąktowych kart biznesowch – już dziś możesz zamówić projekt i druk wizytówek firmowych (płacąc tylko za druk). W sieci można znaleźć profesjonalne, autorskie szablony i skorzystać z nich zupełnie za darmo. Jeśli do tej pory odkładałeś na później zatrudnienie grafika i stworzenie profesjonalnej wizytówki – nie masz na co czekać – bo teraz można upolować dopięty na ostatni guzik projekt. Dzięki temu rozwiązaniu już za kilka dni możesz mieć na biurku takie oto cudeńka. Elegancka czerń, muśnięta złotem doskonale przedstawi Ciebie i Twoje najlepsze strony.

 

2. Druk kolorowych wizytówek firmowych

Lubisz odważne decyzje, a w biznesie o to właśnie Ty przecierasz szlaki? Jeśli tak, to prawdopodobnie spodobają Ci się wizytówki firmowe pełne kolorów. Te projekty aż bulgoczą od kolorów – bezbłędnie łapiąc uwagę i zapadając w pamięć odbiorców. Jeśli zawsze chodzisz swoją drogą i jesteś liderem w swojej branży – uczcij to drukiem kolorowych kart biznesowych. Tak, te szablony też można mieć za 0 zł.

3. A może wydrukujesz wizytówki kaszerowane (multiloft)?

Słyszałeś o nich? Są 3 razy grubsze od tradycyjnych wizytówek, a do tego mają kolorowy środek (do wyboru masz 12 kolorów). Zewnętrzne warstwy mogą być białe, czarne lub kraftowe. Takie wizytówki są trwałe, sztywne i z pewnością będą Twoim powodem do dumy. Wystarczy uzupełnić je wybranym szablonem, podkręcić kolorowym środkiem – i efekt WOW masz jak w kieszeni (podobnie jak zazdrosne jęki konkurentów). Wyjdź z pudełka i drukuj wizytówki – sprytniej.

4. Druk męskich wizytówek – Barber shop

Te wizytówki są muśnięte testosteronem, dobrze przedstawiając każdy męski biznes. Ten projekt rozchodzi się na pniu, bo projekt jest mocny i ostry jak męski zarost. Jeśli chcesz wydrukować wizytówki dla salonu fryzjerskiego dla mężczyzn – ten projekt spadł Ci z nieba. Tutaj także płacisz tylko za wydruk.

5. Wizytówki i karnet lojalnościowy – w jednym

To projekt wizytówki dla kawiarni, ale dostępnych jest wiele innych wizytówek, pełniących funkcję karnetu lojalnościowego. Zamiast drukować i wizytówki i kartę lojalnościowa osobno – wybierz 2 w 1. Ten projekt wizytówki jest uniwersalny i minimalistyczny – przez co elegancko przedstawi niemal każdą kawiarnię. Powyższe szablony możesz personalizować, by samodzielnie zaprojektować i wydrukować olśniewające wizytówki. A swojego grafika możesz po prostu zaprosić na kawę.

Do najczęściej kupowanych artykułów biurowych należą: papier do drukarki, koszulki, segregatory, teczki ofertowe, skoroszyty, długopisy, markery, zakreślacze, cienkopisy, tablice biurowe, tablice korkowe, koperty, notesy i akcesoria na biurko.

Autor wpisu:

Specjalista budowania MLM online ( marketingu sieciowego przez internet ). Współzałożyciel Grupy Marketingowej BB Elite Club. Szkolę w Akademii Nowoczesnego Marketingu GVO. Jestem tu by szkolić i pomagać naszym partnerom osiągnąć sukces.

http://wojciechwesolowski.pl/

(Visited 580 times, 1 visits today)
Grupa Marketingowa PodstawyBiznesu