Święta Bożego Narodzenia już tuż tuż. Z tej okazji redaktorzy i twórcy PodstawyBiznesu pragną razem złożyć Ci Najserdeczniejsze życzenia. 

Już za chwilę święta, nowy rok za pasem, więc starym zwyczajem.. marekmakarewicz

..życzę Ci  rodzinnego ciepła, chwili na głęboką refleksję,

 pomyślności w sferach osobistych i zawodowych,

 nieustającego zdrowia i radości na co dzień,

 spełnienia wszystkich marzeń, wielkich wyzwań, wytrwałości,

 konsekwencji i uporu w działaniach…

…Po prostu – Wszystkiego Najlepszego!

 

jacekpastuszkoJest taki wyjątkowy wieczór w roku, gdy wszyscy obecni gromadzą się przy wspólnym stole. Jest taki wieczór, gdy gasną spory, znika nienawiść. Wieczór, gdy łamiemy opłatek, składamy życzenia.

To noc wyjątkowa jedyna, niepowtarzalna noc Bożego Narodzenia. W adwentowej refleksji, w ciszy wyczekiwania na wigilijną gwiazdę, niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie spokój i radość, niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem. I aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery

 

 

barbaraszumockaKoniec roku, to czas gorączkowych przygotowań świątecznych a później sylwestrowych. Jeśli znajdziesz mimo wszystko czas na refleksję, podsumowanie mijającego roku i zaplanowanie kolejnego czy nawet kilku najbliższych lat, to będziesz w tej nielicznej grupie ludzi, którzy świadomie chcą żyć, rozwijać się, działać z sukcesem.

Zrobienie nawet najmniejszych kroków w ustalonym kierunku daje Ci możliwość dotarcia do celu. Wiesz dokąd zmierzasz a idąc potrafisz ocenić przebytą i potrzebną do przebycia drogę.

Zadecyduj co jest dla Ciebie najważniejsze, co chcesz zrobić inaczej (może lepiej?) w Nowym Roku. Może są obszary Twojego życia, o których zapomniałeś? Pamiętaj, że życie trwa teraz, w tym momencie. Na jedną minutę kilka razy każdego dnia zatrzymaj się i pomyśl, co dodaje ci sił, co dodaje pewności i wiary, że robisz rzeczy najważniejsze dla siebie.

 

kamilanitschkaRadosnych i spokojnych, pełnych ciepła i nadziei Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności, osiągnięcia sukcesów, cierpliwości i wytrwałości w realizacji planów w nadchodzącym 2014 roku.

Niech te Święta będą dla Ciebie i Twojej Rodziny wyjątkowe.

Niech zbliżające się święta Bożego Narodzenia będą dla Was i dla Waszych najbliższych wyjątkowe.

Wigilijna wieczerza niech smakuje jak nigdy, pod choinką niech czeka na Was moc wymarzonych prezentów, a niepowtarzalna atmosfera rodzinnych świat trwa cały rok !

pawelgrzech wojtekwesolowskiŻyczymy Ci:

  • energii, o którą zadbasz karmiąc ciało i duszę właściwym pożywieniem i ruchem
  • wyjątkowych inspiracji, które odmienią twoje życie na lepsze, pełniejsze dające Ci zadowolenie i spełnienie
  • wyjątkowych przyjaciół, współpracowników i klientów. Niech będą Twoją wspaniałą rodziną bliskich, szanujących się wzajemnie i kochających ludzi
  • wielkich marzeń, za którymi będziesz podążać, które będą Ciebie uskrzydlać i podejmowanych działań, które nadadzą tęczowych barw Twojemu życiu.
(Visited 96 times, 1 visits today)