W DOBIE INTERNETU MOŻESZ WIĘCEJ, SZYBCIEJ ORAZ BARDZIEJ EFEKTYWNIE

Każdy właściciel firmy wie jak ważną rzeczą jest efektywność, bez znaczenia na branżę. Jeżeli istnieje rozwiązanie pozwalające zwiększyć efektywność to napewno znajdzie ono swoich odbiorców. W dobie internetu możesz więcej, szybciej oraz bardziej efektywnie. Dźwignie oraz systemy automatyzacyjne jakie można dzisiaj wykrzystać przy użyciu sieci są jeszcze mocno niedoceniane przez przedsiębiorców.

Zbudowanie automatycznego systemu pozyskiwania klientów zajmuje pewien czas oraz wymaga pewnej wiedzy. Niemniej jednak warto się poświęcić i przyjrzeć się temu tematowi. Raz dobrze ustawiony system potrwafi pracować dla nas przez bardzo długi okres bez jakichkolwiek zmian. Każdy chyba chciałby mieć pracownika, który dla nas pracuje przez 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Mało tego, że nie wie co to przerwa. Kosztuje również nieporównywalnie mniej niż najtańszy pracownik jakiego znasz. Pamiętaj w dobie internetu możesz więcej.

W DOBIE INTERNETU MOŻESZ WIĘCEJ CZASU POŚWIĘCIĆ DLA RODZINY

Nie ma znaczenia jak dużo pieniędzy zarabiasz, Twój czas jaki spędzasz z rodziną to największy skarb! Każdy przedsiębiorca dąży do tego aby mieć biznes, a nie żeby to biznes miał jego. W dobie internetu możesz więcej czasu poświęcić na rzeczy, na które do tej pory go brakowało. Nie ma takich bogactw na świecie, które mogły by zrekompensować nasz stracony czas. Warto zgłębić tajniki marketingu internetowego jeszcze przed rozpoczęciem biznesu.

W praktycznie każdej branży biznesu możemy wykorzystać sieć do budowania wizerunku, pozyskiwania klientów czy automatyzacji sprzedaży. Znajomość komputera w minimalnym stopniu powinna tutaj wystarczyć. Na pewno będzie trzeba się douczyć w innych dziedzinach tj.: copywriting, czy marketing przyciągania, które przydadzą się nam do końca życia.

W JAKI SPOSÓB ZACZĄĆ?!

13977967_1343506905677848_634857648_oW jaki sposób zacząć? Skąd czerpać wiedzę? To najczęstsze pytania jakie pojawiają się w głowie. Na szczęście w dobie internetu możesz więcej, dostęp do wiedzy jest łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Sam fakt, że czytasz ten artykuł potwierdza to, każdy dzisiaj może dzielić się swoją wiedzą. Każdy również ma swoje doświadczenia i wiedzę, która może się podzielić. Ja akurat wiem w jaki sposób zwielokrotnić wyniki finansowe dzięki zastosowaniu internetu, jednocześnie poświęcając mniej czasu.

Wystarczy, że podzielę się moją wiedzą w postaci takiego artykułu na blogu. Spowoduje to dotarcie do grupy ludzi zainteresowanych specyficznym tematem, dzięki czemu nie będę oferował im niczego niechcianego. To w tej grupie ludzi znajdować się będą moi potencjalni klienci. Dużo łatwiej będzie ich wytypować prowadząc marketing przyciągania. Oferując rozwiązanie problemu grupy docelowej przyciągniemy ludzi zainteresowanych już danymi informacjami. Nie ma sensu tracić czasu i pieniędzy oferując niechciane rozwiązania.

Sam blog i pisanie artykułów bardzo pomaga ale to dopiero pierwszy element układanki. Aby zbudować jakikolwiek system automatyzujący nasz proces musimy zastosować jeszcze narzędzie zwane wielokrotnym autoresponderem. Autoresponder będzie dla nas budował grunt pod sprzedaż, rozmawiając z naszymi czytelnikami. Dzięki opcji zbierania informacji od klienta możemy w zamian za rozwiązanie problemu pozyskać jego adres mailowy, imię, adres czy nawet nr telefonu. Posiadając już kontakt możemy zadbać o to aby dać się poznać, polubić i zdobyć zaufanie.

NIKT NIE LUBI JAK SIĘ MU SPRZEDAJE NATOMIAST WIĘKSZOŚĆ LUBI KUPOWAĆ

Prawie każdy z nas czerpie radość z kupowania, zaspokajania swoich potrzeb. Nie znaczy to natomiast, że lubimy kiedy się nam wciska towar, szczególnie jeżeli go nie potrzebujemy. W procesie sprzedaży ważne jest aby zadbać o odpowiednie relacje z klientem. Przede wszystkim warto poznać jego problemy i postarać się go zrozumieć. Nic tak nie buduje relacji jak chęć pomocy, wiele sprzedawców o tym zapomina. Rozwiązując problem klienta uzyskujemy obraz eksperta w jego oczach, zdobywamy zaufanie a co za tym idzie człowiek ten chce od nas kupić ponownie. Często polecając nas swoim znajomym dzięki czemu rzesza naszych fanów rośnie.

Różne branże kieruje się swoimi prawami lecz prawo przyciągania działa w każdej, bez względu na model. Wszystko co w życiu zaczynamy ma swój początek i niczego byśmy nie zrobili zakładając na początku że nie umiemy. Większość swoich umiejętności szlifujemy przez wiele lat ale kiedyś musiał być ten pierwszy raz. Namawiam Cię więc do rozpoczęcia pozyskiwania wiedzy z zakresu marketingu internetowego. Dzięki zróżnicowanemu zespołowi ludzi z jakimi współpracuję gwarantuję Ci dostęp do najefektywniejszych technik budowania wizerunku i sprzedaży.

Tylko krok dzieli Cię od niezobowiązującej rozmowy ze mną przez telefon, Skype bądź inny komunikator internetowy. Wystarczy, że wyrazisz taką chęć zapisując się w formularzu na stronie http://jakubjzajac.pl/w-dobie-internetu-lp

13932164_1343506585677880_228304198_oAutorem Wpisu jest : Jakub J Zając to Organizator Professional Internet Marketer w Bristolu.
Z wykształcenia energo-elektronik oraz informatyk.Od dziewięciu lat eksploruje brytyjskie rynki w poszukiwaniu okazji i sposobu na biznes. Prowadzi Bloga : http://jakubjzajac.pl/ Lider z sukcesami w kilku znanych programach rekomendacyjnych, zawsze gotowy do działaniai pomocy innym. Stawiający bardzo mocno na rozwój osobisty, zdobywanie nowych doświadczeń oraz wdrażanie ich w życie.Od 2014 roku brytyjski przedsiębiorca, od końca 2015 roku marketer internetowy z pierwszymi sukcesami. W wolnym czasie podróżnik oraz majsterkowicz.

Autor wpisu:

Specjalista budowania MLM online ( marketingu sieciowego przez internet ). Współzałożyciel Grupy Marketingowej BB Elite Club. Szkolę w Akademii Nowoczesnego Marketingu GVO. Jestem tu by szkolić i pomagać naszym partnerom osiągnąć sukces.

http://wojciechwesolowski.pl/

(Visited 113 times, 1 visits today)
Grupa Marketingowa PodstawyBiznesu