przynęty do zapisania się na listę kontaktówPoniżej znajdziesz tzw. “przynęty”, które możesz zaoferować w zamian za zapisanie się na Twoją listę adresową.

________________________________________

 

[wms_protected_partner]

1) 22 Szablony do WordPress’a typu „wyciskacz” (wartość 97 zł)

Link do pobrania >>

 

 

2) Poradnik – Marketing na Autopilocie

Możesz ten poradnik bez problemu wykorzystać jako przynętę do zapisania się na Twoją listę adresową. Wystarczy tylko, że pozamieniasz linki partnerskie i zapiszesz całość w PDF (z tego linku musisz zrobić swój link partnerski: http://autoresponder-i-emailmarketing.interkursy.pl/ i następnie wkleić go na samym końcu poradnika).

Link do pobrania >>

 

 

3) Headline Creator Pro (wartość 27 zł)

To świetny program, który w dosłownie 5 minut wygeneruje ponad 100 super nagłówków dla Twojej oferty sprzedażowej, strony przechwytującej, maila, czy artykułu z bloga – a wiadomo nie od dzisiaj, że najlepszym sprzedawcą są właśnie nagłówki!

Link do pobrania >>

 

 

4) Ebook „Skuteczny Copywriting”

Jacek Dudzic rozdawał tego ebooka dokładne 2 września 2010 roku na szkoleniu Buduj Biznes Online. Nie jest to dokładne omówienie zagadnienia copywritingu, ale zbiór wskazówek i notatek.

Dodatkowo możesz wykorzystać ten poradnik jako tzw. przynętę do zapisania się na Twoją listę kontaktów (w nie zmienionej formie).

Kliknij w link poniżej i pobierz poradnik Skuteczny Copywriting:

Link do pobrania >>

 

 

5) Strona przechwytująca – nowej generacji (wartość 47 zł)

Link do pobrania >>

 

 

 

 

[/wms_protected_partner]

(Visited 40 times, 1 visits today)