jak zarabiać na YouTubeNie wiem w jakim miejscu swojej drogi do zarabiania na YouTube jesteś.

Może nawet myśl o możliwości zarabiania dzięki własnemu kanałowi (własnym kanałom – dobrze widzisz! – możesz mieć ich więcej) nie zaświtała ci w głowie. Może masz już kanał i nie bardzo wiesz co dalej? Może dopiero marzysz i potrzebujesz impulsu do działania?

Zapraszam cię do podróży w świat YouTube. Świat pełen możliwości, inspiracji, mrocznych i światłych zakątków, w których możesz zgubić czas albo znaleźć przyjaciół. A może nawet znajdziesz pomysł na swój biznes?

Co YouTube mówi o sobie?


 

  • YouTube odwiedza miesięcznie ponad miliard unikalnych użytkowników.
  • Każdego miesiąca użytkownicy spędzają ponad 6 miliardów godzin na oglądaniu filmów w YouTube – to prawie godzina oglądania przypadająca na każdego mieszkańca Ziemi i o ponad 50% więcej niż w zeszłym roku.
  • Co minutę do YouTube trafia 100 godzin filmów.
  • 70% ruchu w YouTube pochodzi spoza Stanów Zjednoczonych.
  • YouTube jest dostępny w 56 krajach i 61 językach.
  • Według danych firmy Nielsen liczba widzów w wieku od 18 do 34 lat oglądających YouTube w Stanach Zjednoczonych jest większa niż w przypadku jakiejkolwiek telewizji kablowej.
  • Każdego dnia użytkownicy dodają miliony subskrypcji, a liczba widzów, którzy subskrybują kanały w YouTube, wzrosła ponad dwukrotnie w ciągu ostatniego roku.

To ogromny świat! By się w nim poruszać i zbudować własne „królestwo” potrzebujesz planu i dobrej mapy. Na początek zacznijmy od podstawowych kroków i działań, które podejmiesz, by budowla była solidna, trwała i atrakcyjna.

 [wms_protected]

 

W kolejnych częściach zrealizujesz punkty 1- 5 z poniższej listy. Na kolejnym etapie zajmiemy się dodatkiem specjalnym dla przyszłych i obecnych marketerów.

scenariusz: pierwsze kroki do zarabiania na YouTube

Możesz ją pobrać, wydrukować, podzielić się z przyjaciółmi. Ruszajmy! Przygoda czeka i zaprasza.

Całe szkolenie znajdziesz w tej kategorii: Marketing na YouTube…

 

P.S.

Jeśli nie masz jeszcze konta Partner Pro, to kliknij TUTAJ i zobacz jak zbudować 3 niezależne źródła dochodów…

[/wms_protected]

(Visited 199 times, 1 visits today)