Witam mistrzów marketingu internetowego!

pomysl-na-biznes-w-domuOto Krótka Aktualizacja 
Czyli co robimy i co planujemy…

Prawdopodobnie zdarzyłeś już zauważyć, że AllinOne został połączony z BIG Idea Mastermind Polska, czyli BIM został dodany do panelu AllinOne. Dzięki temu promując AllinOne promujesz jednocześnie GVO, 7 MT i BIM Polska.

Obecnie pracuję nad przerobieniem pierwszych kroków i są one ukończone mniej więcej w 90%.

Pierwsze kroki do zarabiania w Internecie będą składać się tylko z pięciu kroków i został jeszcze do zrobienia właśnie ten ostatni krok – w ostatnim kroku dokładnie omówię jakie jest Twoje główne zadanie i powiem co dalej zrobić po ukończeniu pierwszych kroków.

Następnie zabiorę się za stworzenie planu działania (będzie to 30 lub 40 dniowy plan), który będzie powiązany z Facebookiem. Będziesz mieć do wykonania zadanie na każdy dzień, czyli pokierujemy Cię krok po kroku.

Pierwsze kroki (jeśli jeszcze nie wykonałeś pierwszych kroków, to zrób to jak najszybciej tutaj) i plan działania, to są dwie najważniejsze rzeczy do wykonania. Gdy to skończę, to stworze wtedy od nowa kampanię e-mail na 365 dni (obecna jest na około 200 dni), czyli jak będziesz promować system, to Twoje kontakty przez cały rok będą dostawać wiadomości z propozycją współpracy.

Będziemy również dzwonić do tych osób i zamykać za Ciebie sprzedaż, dlatego nie zwlekaj i jak najszybciej zacznij promować AllinOne.

Będziemy również organizować regularnie webinary szkoleniowe i rekrutacyjne do systemu.

Na początek to tyle…

Pierwsze kroki i plan działania skończę najpóźniej we wrześniu, ale prawdopodobnie skończę wszystko jeszcze w wakacje.

W razie pytań napisz do nas przez zakładkę „kontakt” lub w komentarzu poniżej i zadaj swoje pytanie.


Pozdrawiam i do usłyszenia,

Paweł Grzech

PS.
Pamiętaj aby jak najszybciej wykonać pierwsze kroki do zarabiania w Internecie.

Możesz to zrobić na tej stronie << kliknij tutaj

 

 

 

Autor wpisu:

Marketing Internetowy – niby takie proste, a jednak… Specjalizuję się w tej branży od przeszło 5 lat. Ciągle się dokształcam i szukam nowych, lepszych rozwiązań. Z doświadczenia wiem, że dla osób nie mających styczności z Marketingiem Internetowym, start w tej branży może być utrudniony, dlatego serdecznie zapraszam Cię do AllinOne Business System i na bezpłatne konsultacje oraz porady. Problemy, które Cię dręczą, z pewnością zostaną szybko rozwiązane.

(Visited 57 times, 1 visits today)
Grupa Marketingowa PodstawyBiznesu