Witaj na szkoleniu „Marketing Sieciowy Pro”. Znajdziesz tutaj najważniejsze informacji, jakie kiedykolwiek czytałeś na temat marketingu sieciowego.

Czy zadawałeś sobie kiedyś takie pytanie:

  • Dlaczego jeszcze nie należę do największych liderów w branży MLM… osób, które mają dosłownie wszystko, co tylko zapragną…?
  • Co oni mają czego ja nie mam…?
  • Czy oni faktycznie potrafią o wiele lepiej rozmawiać z ludźmi…?
  • Czy ja naprawdę jestem tam mało utalentowany…?
  • A może oni weszli po prostu do tego biznesu w odpowiednim momencie… Mieli dużo szczęścia i znaleźli kilku zdolnych liderów, którzy zbudowali za nich biznes…?

Jeśli powyższe pytania nie są Ci obce, to Marketing Sieciowy Pro może być jedną z najlepszych inwestycji w Twoim życiu. Ponieważ, aby wybudować dochodowy biznes, to potrzebujesz o wiele więcej od tego, co mówi Ci większość liderów z branży MLM!

Istnieje bardzo dużo różnych strategii i metod budowy Biznesu MLM, których używają prawdziwi ludzie sukcesu… Technik, których praktycznie nikt nie uczy i o których na pewno nie usłyszysz na spotkaniach biznesowych Twojej firmy.

To co chce Ci tutaj przekazać, to moje marketingowe Know How, które zbierałem przez kilka ciężkich lat. Na koniec spojrzysz na branżę Marketingu Sieciowego w zupełnie innym świetle. Istnieją bowiem akapity, pomysły, a nawet całe rozdziały w tym szkoleniu, które otworzą Ci drzwi do świata nowych możliwości.

Mam nadzieję, że będziesz równie mocno podekscytowany po ostatnim rozdziale tego szkolenia – jak inni Network Marketerzy, którzy nauczyli się już tych wszystkich sekretów budowy biznesu.

Moim celem jest skończyć z tymi głupotami, na których bazuje cała branża.

 

Musze Cię jednak ostrzec:

  • Jeśli zdecydujesz się działać według metod z tego szkolenia, to prawdopodobnie napotkasz na opór „starych wyjadaczy”, którzy nieustanie tylko krzyczą…, że MLMu nie da się budować w Internecie.

Znam Networkerów, którzy dzięki tym strategiom na przestrzeni zaledwie kilku miesięcy wprowadzili masę nowych współpracowników do swojego biznesu i zarobili dużo więcej niż w poprzednich latach. Ale to wcale nie jest najciekawsze.

Naprawdę niesamowite jest to, że mimo tak ogromnego wzrostu Ci tzw. „Najwięksi Liderzy” nadal są zdecydowanie przeciwko tym metodą.

Całkiem możliwe, że zupełnie nie rozumiem o co chodzi w Marketingu Sieciowym… ale jeśli Twoi współpracownicy sponsorują dużo nowych osób, to jest to chyba w porządku, prawda? O to przecież tutaj chodzi? Ale mogę się oczywiście mylić.

To jest dosyć niezwykłe… zawsze gdy ktoś obali jakieś koncepcje, które są akceptowane przez większość społeczeństwa, to tworzy to agresywne reakcje innych. Każdy, kto wątpi w tradycyjne metody i pogrzebie trochę na powierzchni, może wywołać niesamowite emocje.

 

Pozwól, że zademonstruje Ci na przykładzie jednego z takich „maili przepełnionych nienawiścią”, o co mi dokładnie chodzi (w tego typu mailach wyraźnie widać, na jakie głupoty narażane są nowe osoby):

Co za bzdury ! W marketingu sieciowym wcale nie chodzi o sprzedawanie i pieniądze, tylko o szukanie osób, którym będziesz służyć. Ludzi, którzy mają wielkie marzenia i chcą czegoś więcej od swojego życia. W marketingu sieciowym nie ma problemów, tylko ty jesteś problemem. Jesteś zwykłym gnojkiem ! Szkoda mi ludzi, którzy nabierają się na wasze głupoty i mam nadzieje, że zawiesicie swoją działalność, do póki nie będzie za późno!” Adam Z.

Hmm… za późne, ale na co?

 

Marketing Sieciowy ProfesjonalnieWiem, że maile jak ten powyżej brzmią wręcz śmieszne, jak z jakiegoś kiepskiego filmu, ale mogę Cię zapewnić, że jest to reakcja na moje „bluźniercze” teksty i wypowiedzi. Na początku wydawało mi się to trochę dziwne, że istnieją osoby, które chciały by zobaczyć jak dyndam na drzewie…

Ale pozwól teraz, że podzielę się z Tobą czymś na prawdę bardzo ważnym: czymś, co pozwoli wrócić sprawą na właściwy tor i pomoże dostrzec Ci prawdę. To jest najlepsza rada jaką mogę Ci dać.

Nie przejmuj się tym, że możesz obrazić mniejszość, ale zacznij po prostu działać i sprzedawać do większości !

Nigdy nie uda Ci się zadowolić każdego, ponieważ zawsze znajdzie się ktoś, komu nie spodoba się to, co robisz.

 

Zawsze pamiętaj:

Te osoby tak naprawdę nie należą do Twojej publiczności i nie przejmuj się nimi. Zapomnij po prostu o nich! Staraj się kontaktować tylko i wyłącznie z ludźmi, którzy myślą w podobny sposób do ciebie. Dopiero w momencie, gdy przestaniesz przejmować się opinią WSZYSTKICH ludzi, będziesz mógł w pełni wykorzystać swój potencjał.

W biznesie musisz być odporny i niewrażliwy na głupie uwagi. Ignoruj je i działaj dalej, ponieważ to jest po prostu częścią Twojego biznesu. Mogę Cię zapewnić, że to jest ważne nie tylko ze względu na twój wewnętrzny spokój, ale to pomoże Ci również skoncentrować się na właściwej grupie ludzi.

Jeśli przestaniesz się przejmować tym, że możesz kogoś obrazić (kogoś kto i tak nic od ciebie nie kupi), to wtedy będziesz mieć wolną rękę, aby przekazać swojej publiczności dokładnie to, co masz jej do przekazania.

Zobaczysz, że to ludziom się spodoba.

 

Przeczytaj dla przykładu te maile:

„O to chodzi ! Nareszcie ktoś kto posiada własne zdanie. To jest niesamowite, ale wpadłem na podobne bzdury o marketingu sieciowym już kilka lat temu, ale dopiero ty jako jeden z nielicznych miałeś odwagę opowiedzieć o tym publicznie. Mogę się założyć, że nacisnąłeś na odcisk nie jednej osobie. Ale co z tego !” Daniel D.

„Jak przeczytałem Twojego ebooka, to musiałem jednocześnie się śmiać i płakać… uderzyło mnie to tak głęboko, jak jeszcze nic w tej branży. Trafiłeś dokładnie w sedno !” Michał W.

Całkowite przeciwieństwo, prawda?

Cały czas mnie to zaskakuje, jak różne są opinie na temat Marketingu Sieciowego. I to nie tylko u osób z branży, ale również z zewnątrz. Ta skrajna polaryzacja wynika z dużej liczby przeróżnych metod budowy biznesu mlm, które są narzucane przez poszczególnych liderów i firmy.

Z całą pewnością istnieją bardzo dobre organizacje (nawet kilka takich znam), ale niestety przytłaczająca większość jest po prostu do niczego. Dlatego nie wszystko o czym tutaj mówię pasuje na 100% do każdej sytuacji.

Spotkałem już bardzo wielu liderów i większość z nich przeżywała dokładnie takie same problemy. Podstawowe rzeczy, o których opowiadam w tym szkoleniu dotyczą wszystkich Networkerów, obojętnie z jaką firmom współpracują.

 

Zanim zaczniemy na serio, to muszę wyjaśnić Ci jeszcze kilka rzeczy:

Dalsza treść dostępna po zalogowaniu

Autor wpisu:

Marketing Internetowy – niby takie proste, a jednak… Specjalizuję się w tej branży od przeszło 5 lat. Ciągle się dokształcam i szukam nowych, lepszych rozwiązań. Z doświadczenia wiem, że dla osób nie mających styczności z Marketingiem Internetowym, start w tej branży może być utrudniony, dlatego serdecznie zapraszam Cię do AllinOne Business System i na bezpłatne konsultacje oraz porady. Problemy, które Cię dręczą, z pewnością zostaną szybko rozwiązane.

(Visited 387 times, 1 visits today)