Sprzedaż w Internecie nigdy nie była tak prosta!

Gizmi.io to pierwsza w Polsce platforma chat-commerce, która zmienia popularne komunikatory internetowe w sklepy. Wykorzystując Facebook, Instagram czy kanał YouTube, Gizmi umożliwia sprzedaż bezpośrednio z poziomu aplikacji i znacznie przyspiesza cały proces zakupowy.

Wszystko odbywa się w oknie chatu Facebook Messengera, bez dodatkowych kroków przekierowujących na stronę sklepu czy płatności online. Gizmi to szybki i łatwy sposób na zarabianie online, zgodnie z misją „Zmień swoich followersów w płacących klientów”.

Pandemia przyśpieszyła postęp technologiczny, zmieniając nie tylko zachowania konsumentów, ale i cały biznes. Aktywności przypisane do „świata offline” takie jak nauka, treningi czy zakupy, podążając za potrzebami konsumentów przeniosły się lub rozbudowały swoją obecność w Internecie.

Wzrosło zapotrzebowanie na innowacyjne rozwiązania w zakresie komunikacji prowadzącej do szybszego i wygodniejszego dla użytkownika zakupu. Twórcy treści, dostawcy usług oraz marki, skupili się na działaniach komunikacyjnych w mediach społecznościowych.

Z poziomu platform społecznościowych nie mogli jednak prowadzić bezpośredniej sprzedaży oferowanych przez siebie treści i produktów. Teraz, dzięki Gizmi będzie to możliwe – wystarczy dodać w social mediach post z linkiem do zakupu i gotowe.

Gizmi to rozwiązanie, które pomaga w prosty sposób monetyzować treści cyfrowe, wykorzystując popularne kanały komunikacji takie jak Facebook, Instagram, YouTube czy LinkedIn. Lista zastosowań Gizmi jest długa i pozwala wystawić na sprzedaż między innymi szkolenie, nagranie wideo, utwór muzyczny, dietę, artykuł, ebook, voucher czy bilet. Cały proces komunikacji i sprzedaży odbywa się w oknie czatu Messengera i jest intuicyjny.

W kilka sekund od podjęcia decyzji do finalizacji sprzedaży. To jest kluczowa wartość Gizmi: zamknięcie luki między punktem inspiracji zakupowej, a punktem konsumpcji.

Potencjał narzędzia

Próby sprzedaży produktów cyfrowych przed powstaniem platform chat-commerce były często dla wielu podmiotów bardzo zniechęcające. Proces sprzedaży wymagał połączenia w jedno środowisko szeregu narzędzi: platform e-commerce, programów do mass mailingu czy systemów CRM.

Gizmi, eliminując konieczność przechodzenia pomiędzy różnymi aplikacjami, uzupełnia funkcję komunikatora o aktywną sprzedaż. Wartością dla konsumenta jest maksymalnie skrócony proces zakupu, bez zbędnych jego elementów, w tym np. bez formularza rejestracji czy logowania.

Z badań przeprowadzonych na zlecenie Gizmi wynika, że już dziś blisko 42 procent polskich Internautów w wieku powyżej 25 lat kupuje w Internecie na podstawie ofert i informacji wyświetlanych na Facebooku. 60 procent użytkowników Messengera w tej samej grupie wiekowej wyraziło gotowość do przyjęcia nowej formy szybkiego zakupu i chciałoby skorzystać z dokonania zakupów bezpośrednio w oknie czatu komunikatora Facebook, i bez konieczności przekierowania do innych stron internetowych.

Strona internetowa: https://gizmi.io

 

Autor wpisu:

Specjalista budowania MLM online ( marketingu sieciowego przez internet ). Współzałożyciel Grupy Marketingowej BB Elite Club. Szkolę w Akademii Nowoczesnego Marketingu GVO. Jestem tu by szkolić i pomagać naszym partnerom osiągnąć sukces.

http://wojciechwesolowski.pl/

(Visited 9 times, 1 visits today)
Grupa Marketingowa PodstawyBiznesu