nowy rok w e-biznesie

Koniec roku, to czas gorączkowych przygotowań świątecznych a później sylwestrowych. Jeśli znajdziesz mimo wszystko czas na refleksję, podsumowanie mijającego roku i zaplanowanie kolejnego czy nawet kilku najbliższych lat, to będziesz w tej nielicznej grupie ludzi, którzy świadomie chcą żyć, rozwijać się, działać z sukcesem.

Zrobienie nawet najmniejszych kroków w ustalonym kierunku daje Ci możliwość dotarcia do celu. Wiesz dokąd zmierzasz a idąc potrafisz ocenić przebytą i potrzebną do przebycia drogę.

Zadecyduj co jest dla Ciebie najważniejsze, co chcesz zrobić inaczej (może lepiej?) w Nowym Roku. Może są obszary Twojego życia, o których zapomniałeś? Pamiętaj, że życie trwa teraz, w tym momencie. Na jedną minutę kilka razy każdego dnia zatrzymaj się i pomyśl, co dodaje ci sił, co dodaje pewności i wiary, że robisz rzeczy najważniejsze dla siebie.

Życzymy Ci….

  • energii, o którą zadbasz karmiąc ciało i duszę właściwym pożywieniem i ruchem
  • wyjątkowych inspiracji, które odmienią twoje życie na lepsze, pełniejsze dające Ci zadowolenie i spełnienie
  • wyjątkowych przyjaciół, współpracowników i klientów. Niech będą Twoją wspaniałą rodziną bliskich, szanujących się wzajemnie i kochających ludzi
  • wielkich marzeń, za którymi będziesz podążać, które będą Ciebie uskrzydlać i podejmowanych działań, które nadadzą tęczowych barw Twojemu życiu.

Prezenty znajdziesz poniżej.
Zrób z nich użytek dla swojego dobra i innych.

Dołącz do PodstawBiznesu Tutaj >>>

 

 

Autor wpisu:

Kiedy chodziłam do szkoły, byłam kiepską koleżanką. Nigdy nie dałam ściągnąć - musiałam proszącą o ściągę osobę nauczyć tego, o co prosi. Z biegiem lat talent do dzielenia się wiedzą pielęgnowałam i trenowałam w różnych obszarach wiedzy. Najpierw była matematyka (z zamiłowania i wykształcenia), później informatyka, ewidencja budżetu i sprawozdawczość w jednostkach samorządu terytorialnego. Aż kilka lat temu zafascynował mnie ebiznes. Dokładnie w 2006 roku. To zmieniło mój świat prywatny i zawodowy. Moi klienci już przyzwyczaili się do konsultacji w pokoju konferencyjnym a ja przestałam przemierzać Polskę wzdłuż i wszerz. Odkrywałam ciągle coś nowego i trafiłam na swoją pasję - wideo. Od 4 lat pielęgnuję ją, uczę się i produkuję filmy. Bardzo różne. Mam swoje marzenia, by dzielić się swoimi umiejętnościami i wiedzą. Dlaczego? Są dwa powody: # pierwszy - pomogę Tobie, bo zaczniesz czerpać radość z tworzenia filmów i nauczysz się je stosować do zarabiania, # drugi - pomogę sobie, bo od kiedy dzielę się swoją wiedzą, to dzielenie pomaga mi tę wiedzę porządkować, utrwalać i odkrywać coraz to nowe jej zastosowanie. Moją dewizą jest: naucz się bawiąc, baw się zarabiając! Czy to również może stać się Twoją dewizą?

https://www.facebook.com/Wideoprodukt

(Visited 46 times, 1 visits today)
Grupa Marketingowa PodstawyBiznesu