Słyszałeś, że każdy może odnieść sukces w marketingu internetowym ? To prawda, każdy może odnieść sukces. Ale dlaczego ok.90% ludzi nie jest w stanie go osiągnąć ?

Oto 9 powodów dlaczego nie odniesiesz  sukcesu w marketingu internetowym…

 

Marketing Internetowy

1. Szybki sukces.

Dzisiaj rozpoczynasz działalność w E-Biznesie, a jutro chcesz już mieć mega wyniki. W marketingu internetowym nie ma czegoś takiego jak szybki sukces. Musisz na niego zapracować, a to wymaga pracy i cierpliwości.

2. Brak mentora.

Ktoś pokazał ci pomysł na świetny i szybki biznes, a potem cię zostawił. Jeśli jesteś początkującą osobą w marketingu sieciowym  (lub internetowym), to na 99% nie poradzisz sobie. Musisz mieć lidera, który poprowadzi cię za rękę i pokaże ci jak poruszać się w tym nowym świecie. Jeśli twój lider nic od ciebie nie wymaga, to zmień go jak najszybciej.

3. Brak konsekwentnej pracy.

Dzisiaj trochę popracowałeś, a przez kolejne dni nie zrobiłeś już nic. Tak niestety nie zbudujesz dochodowego biznesu. Na początku swojej drogi musisz pracować codziennie i krok po kroku poruszać się do przodu.

4. Strach.

To jeden z najczęstszych problemów… Boisz się, że poniesiesz porażkę, że coś nie wyjdzie, że nie osiągniesz zamierzonego celu. Ale nawet jeśli, to zdobywasz doświadczenie, a to bardzo ważne. Następnym razem będziesz wiedzieć jak pokonać problem.

5. Brak wiedzy.

Marketing internetowy wymaga wiedzy. Znasz przysłowie, że człowiek uczy się całe życie prawda ? Musisz się do tego stosować również w E-Bizneise. Najlepszym sposobem na zdobywanie wiedzy jest czytanie branżowych książek, czasopism oraz uczestniczenie w webinarach. Pamiętaj, że w marketingu internetowym ważny jest rozwój osobisty.

6. Brak bloga.

Blog jest świetnym narzędziem do budowy własnego wizerunku w internecie. Ułatwia kontakt z ludźmi i buduje Ci mini społeczność w wybranej niszy. Jest też pierwszym miejscem gdzie twoi potencjalni klienci mogą cię poznać.

7. Szybka rezygnacja.

Wiele osób kończy swój „biznes” już po pierwszym niepowodzeniu. Inni z kolei rezygnują, bo nie widzą efektów. Ale nie widzą ich bo założyli sobie, że osiągną sukces już po tygodniu działania. Niestety takie coś jest po prostu niemożliwe. Dlatego nie rezygnuj za szybko.

8. Chodzi tylko o pieniądze.

Często marketing internetowy kojarzy się tylko i wyłącznie ze sprzedażą, a to błędne przekonanie (oczywiście w sprzedaży nie ma nic złego). Niestety ludzie na siłę spamują swoimi produktami, linkami partnerskimi i myślą, że w taki sposób szybko zarobią. Marketing internetowy oraz marketing sieciowy, to przede wszystkim budowanie zespołu i relacji z ludźmi. Tylko tak możesz zacząć zarabiać ze swoim zespołem.

9. Za dużo naraz.

Chęć szybkiego zarobku powoduje, że wielu próbuje działać w kilku firmach i kilku branżach jednocześnie. Jako początkująca osoba w marketingu sieciowym lub internetowym, powinieneś skupić się na jednej firmie.

[wms_protected]

P.S.

Czy masz już konto Partner Pro?

Jeśli nie, to kliknij TUTAJ i zobacz jak budować 3 niezależne źródła dochodu w zaciszu własnego domu…

 

[/wms_protected]

 

(Visited 175 times, 1 visits today)