Zrób pierwszy krok

Czy zdarzyło Ci się zabierać, za jakąś czynność, zabierać, zabierać i… tylko ciągle zabierać? Trudno Ci było wystartować. Natomiast, jeśli już ruszyłeś do przodu (chociaż jeden mały kroczek), to wszystko nabrało innego wymiaru. Nagle pokazały Ci się nowe rozwiązania, nowi ludzie, którzy Ci pomogli, nowe pomysły i ruszyłeś do przodu ze zdwojoną siłą.

Jeśli masz problemy z wystartowaniem, ciągle planujesz, przygotowujesz swoją drogę do sukcesu, a… lata mijają, obejrzyj ten film – jest dla Ciebie.[wms_protected]

Mam nadzieję, że tym filmem pomogłem Ci zrobić ten pierwszy krok.

Mój film jest też pierwszym moim krokiem. Dotychczas pisałem artykuły i umieszczałem na blogach. Teraz nagrałem mój pierwszy artykuł. Jeszcze nie wyszło to zbyt pięknie: mówię zbyt wolno, może nawet stękam, brak intonacji głosu, ale mimo tego nie nagrywam filmu jeszcze raz. Niech to będzie ten pierwszy krok. Następne filmy będą lepsze.

Oczywiście mam nagranych wcześniej kilka filmów szkoleniowych, ale one maja inny charakter. Ten jest pierwszy z mojego nowego cyklu.

Pozdrawiam

Marek Grabowski

 

P.S.

Nowa eRa eMarketingu…..? Jeśli jeszcze tego nie widziałeś, to kliknij teraz Tutaj i zobacz jak w XXI wieku buduje się 5cyfrowy biznes w domu…

 

[/wms_protected]

(Visited 169 times, 1 visits today)