jak wykorzystać wielokrotny autoresponder do budowy e-biznesuWybór odpowiedniego oprogramowania jest wbrew pozorom bardzo ważny. Ja dla przykładu wybierając złe narzędzia straciłem ponad 3000 adresów email…

Nie chce żeby przytrafiło Ci się coś podobnego, dlatego zanim jeszcze pomyślisz o budowaniu listy mailingowej, koniecznie zadbaj o odpowiednie narzędzia do pracy.

Co mnie bardzo zaskoczyło to fakt, że dużo początkujących osób (bardzo początkujących) planuje wysyłać swój Newsletter za pomocą takich programów jak np. Windows Mail… co jest oczywiście tak profesjonalne, jakby wydawca gazety zamiast drukować swoje egzemplarze, chciał pisał je ręcznie. Powinno być jasne, że coś takiego w ogóle nie wchodzi w grę.

Pojawia się tutaj jeszcze jeden duży problem: jeśli będziesz mieć np. 10.000 osób na liście to istnieje ryzyko, że każda z tych osób zobaczy adresy email Twoich pozostałych subskrybentów (w polu do) – a to jest oczywiście porażka!

 

A więc czego potrzebujesz, aby zawodowo uprawiać Email Marketing?

Prawdziwy zawodowiec, który stawia na budowanie listy (i bardzo dobrze), musi większość rzeczy zautomatyzować.

A więc, co powiesz na to, aby stworzyć sobie własny system marketingowy i zarabiać odtąd na liście kontaktów automatycznie nawet gdy smacznie sobie spisz?

Oczywiście na pierwszy rzut oka może to wyglądać na kompletne brednie, ale zaraz Ci powiem, co mam dokładnie na myśli.

 

Magiczne słowo to „Wielokrotny Autoresponder”

Jest to naprawdę wspaniałe narzędzie, a co najważniejsze: działa samodzielnie i automatycznie!

Dla przykładu:

Użytkownik „A” zapisuje się na Twój Newsletter, aby odebrać darmowy raport na temat pisania skutecznych ofert. Załóżmy, że zapisuje się np. 2 stycznia, podczas gdy użytkownik „B” robi to samo, tylko 3 dni później (5 stycznia). Teraz oczywiście planujesz przez jakiś czas budować relacje zeswoimi subskrybentami, aby pewnego dnia przekonwertować ich na klientów…

Jak normalnie postępowałbyś w takiej sytuacji?

Zapewne wysłałbyś użytkownikowi „A” wiadomość, za pomocą której zaczynasz budować sobie markę eksperta i uzupełniasz informacje, które przeczytał w Twoim darmowym raporcie – tak aby zachęcić go do kupna jakiegoś z Twoich produktów.

Ponieważ za pierwszym razem nic nie kupił, dlatego nadal pozostajesz z nim w kontakcie i za kilka dni wysyłasz mu wiadomość numer 3.

Tą samą procedurę powtarzasz z użytkownikiem „B”, jednak zgodnie z różnicą czasu dopiero 3 dni po użytkowniku „A”.

Takie operacje wymagają przynajmniej od 5 do 12 kontaktów z subskrybentem, a i tak nie jest pewne, że ktoś z Twoich potencjalnych klientów kupi jakiś produkt.

Teraz mam do Ciebie pytanie:

Czy na pewno chcesz powtarzać powyższy proces u każdego z kontaktów oddzielnie? Oczywiście, że nie. I właśnie w tym momencie do gry wkracza Wielokrotny Autoresponder!

Autoresponder samodzielnie zbiera wszystkie adresy email i automatycznie wysyła wcześniej napisane przez Ciebie wiadomości (w określonych odstępach czasu).

[wms_protected]Wracając do powyższego przykładu: Autoresponder wysyła do użytkownika „A” pierwszą wiadomość 2 stycznia, a do użytkownika „B” 5 stycznia (ponieważ on zapisał się 3 dni później). W tym czasie użytkownik „A” może otrzymać już z automatu kolejnego maila np. wiadomość nr 2, nr 3, nr 4 itd. Są to wiadomości typu Follow up.

Podczas gdy sam Autoresponder zbiera adresy email i wysyła tylko odpowiedź (np. maila z podziękowaniem za zapisanie się na Newsletter), to tzw. follow-up-autoresponder jest odpowiedzialny za wysyłkę kilku określonych wiadomości w ustalonych odstępach czasu – i to automatycznie.

Wydaje mi się, że już powoli zaczynasz rozumieć, co jest tutaj tak naprawdę najważniejsze: potrzebujesz po prostu rozwiązania, które posiada zarówno funkcje Autorespondera oraz możliwość ustawiania wiadomości Follow up…, i które dodatkowo będzie pracować niezależnie od Twojego komputera.

Tak aby Twoja strona – a przynajmniej wysyłka Newslettera – generowała Ci automatycznie i na autopilocie zyski… tak abyś mógł zarabiać nawet podczas snu.

Czy coś takiego jest możliwe?

Istnieje faktycznie ktoś, kto poradził sobie z tym problemem i stworzył jeden z najlepszych systemów, jaki jest dostępny na rynku.

Joel Therien wynalazł dokładnie na te potrzeby niesamowity pakiet narzędzi PureLeverage, w którym znajdziesz wszystko co niezbędne do budowy E-Biznesu. Sam korzystam z tego pakietu od jakiegoś czasu i teraz nie muszę się już niczym martwić.

Polecam Ci skorzystać z tego rozwiązania i muszę powiedzieć Ci jeszcze jedną ważną rzecz: Na pewno się opłaca, ponieważ nie ma na rynku nic porównywalnego i lepszego. HostThenProfit jednoczy w sobie wszystkie najważniejsze funkcje i narzędzia (wszystko pod jednym dachem).

Dodatkowo otrzymasz od nas specjalnie przygotowany system marketingowy, dzięki któremu zbudujesz dochodowy biznes w domu i stworzysz sobie min. 3 niezależne źródła dochodu…

Kliknij tutaj i poznaj szczegóły >>>

 

Polecam Ci dokonać tej naprawdę bardzo ważnej i opłacalnej inwestycji, aby zaopatrzyć się w najlepsze narzędzia do budowy Twojego E-Biznesu.

W tym tak bardzo istotnym momencie nie możesz po prostu oszczędzać, jeśli oczywiście chcesz zbudować dobrze prosperujący internetowy biznes. [/wms_protected]

 

 

 

(Visited 89 times, 1 visits today)