Trening 2Kampania & Autoresponder

 

Stworzyliśmy kompletny system marketingowy, który został już przetestowany i sprawdzony w boju, jako piekielnie mocna maszyna do zarabiania w Internecie…

Jednak jest jeszcze coś, czym chce się z Tobą podzielić.

Najpotężniejszą częścią całego systemu jest Autoresponder, a dokładniej – kampania marketingowa, którą otrzymują osoby po rejestracji w All-In-One Business System (w kampanii są zawarte Twoje linki partnerskie z 3 programów, które promujemy. Instrukcje jak dodać swoje linki znajdziesz w pierwszych krokach … tutaj >>).

 

Przykład strony przez którą ludzie trafiają do kampanii AllinOne (wszystkie strony
do promocji systemu są tutaj >>)

allinone1

 

Gdy ludzie wypełnią formularz na powyższej stronie, to jednocześnie trafią do kampanii marketingowej All-In-One (przez 400 dni będą z automatu otrzymywać wiadomości zachęcające do rejestracji we wszystkich 3 programach) oraz do Twojego prywatnego autorespondera Netsendo.

Jeśli jeszcze nie połączyłeś Netsendo (autoresponder z pakietu SERVAQ) z All-In-One, to zrób to jak najszybciej tutaj >>>

Kampania All-In-One jest tak skonstruowana, aby utrzymywać regularny kontakt z Twoim subskrybentem, budować z nim pozytywne relacje, szkolić go z budowy e-biznesu oraz zachęcić go do rejestracji w każdym z 3 programów partnerskich…

Obecnie cała kampania jest ustawiona na 400 dni, ale jest stopniowo zwiększana i udoskonalana… Niezależnie od tego co akurat robisz, Twój subskrybent i tak będzie z automatu otrzymywać wiadomości – w taki sposób możesz zarabiać nawet podczas snu.

 

WAŻNE: Proszę, posłuchaj dokładnie co mam Ci teraz do powiedzenia…

listencarefully

 

Dlaczego integracja Netsendo (autoresponder z pakietu SERVAQ) z All-In-One jest tak ważna?

Po Pierwsze – Naszych głównych celów jest pokazanie Ci jak skutecznie zarabiać w Internecie oraz zrobienie z Ciebie samodzielnego i zaradnego e-marketera…

… Po przejściu szkolenia w All-In-One i SERVAQ masz być wstanie zbudować dowolny biznes w Internecie… ale żeby to zrobić musisz mieć własną listę kontaktów oraz posiadać profesjonalne narzędzia.

Jak wspomniałem już wcześniej – gdy zintegrujesz Netsendo z All-In-One, będziesz budować jednocześnie 2 listy kontaktów:

  • Pierwsza – to jest lista systemowa z kampanią ustawioną na 400 dni… (w tej kampanii są zawarte Twoje linki partnerskie),
  • Druga – to będzie Twoja prywatna lista na Netsendo z którą możesz zrobić co chcesz…

Krótko mówiąc => gdy ktoś zapisze się z Twojego polecenia do All-In-One, to jednocześnie trafi do Twojego autorespondera Netsendo.

Lista kontaktów jest podstawą do zarabiania w Internecie, dlatego jest to też takie ważne…

Dodatkowo w kolejnych etapach naszego szkolenia otrzymasz dodatkowe tunele sprzedażowe, które są ustawione właśnie na Netsendo & nauczymy Cię również jak za pomocą narzędzi SERVAQ postawić swój własny system do zarabiania w Internecie.

 

Po Drugie – SERVAQ oprócz narzędzi internetowych oferuje zaawansowaną szkołę e-biznesu, ale nie tylko online lecz również na żywo w sali szkoleniowej z trenerem (możesz to potraktować jako dalszy etap szkolenia po All-In-One).

 

Po Trzecie – Nie możesz bać się wydawania pieniędzy na narzędzia do rozbudowy swojego biznesu oraz na reklamę w Internecie… Jest to wbrew pozorom bardzo ważne!

Dużo osób myśli w taki sposób – “…ale ja chce zarabiać a nie wydawać…”

Jeśli też myślisz w ten sposób, to gwarantuje Ci, że nie będziesz wstanie zdziałać czegokolwiek sensownego… radzę wtedy zmienić nastawienie.

 

Po Czwarte – SERVAQ posiada bardzo dobry program partnerski i jeśli ktoś zarejestruje się przez All-In-One w ich programie, to Ty też na tym zarobisz.

Wszystko co musisz wiedzieć o programie i narzędziach SERVAQ znajdziesz tutaj >>>

 

 

Jak Wygląda Kampania Marketingowa
w All-In-One Business System.

Celem kampanii All-In-One jest utrzymanie stałego kontaktu z Twoimi subskrybentami, oferowanie im przydatnych informacji, budowa pozytywnych relacji oraz oczywiście promocja wszystkich 3 programów partnerskich z systemu & rozbudowa Twojego zespołu…

W każdej wiadomości zawarte są Twoje linki partnerskie i gdy ktoś kliknie w taki link, to automatycznie zostanie przekierowany albo do strony ofertowej (w formie video, szkolenia, poradnika, artykułu) albo bezpośrednio do danego programu.

Następnie gdy dana osoba postanowi działać, Ty otrzymujesz prowizję… warunkiem jest dodatnie do systemu swoich linków partnerskich (instrukcja jest w pierwszych krokach tutaj >>).

Cała kampania marketingowa All-In-One jest już ustawiona i zawiera wszystkie niezbędne elementy – w tym oczywiście znajdują się wiadomości email, które są ustawione na 400 dni… Ty oczywiście na tym etapie nie musisz niczego pisać ani instalować. Wszystko jest zrobione i czeka na Ciebie.

 

Oto część kampanii marketingowej All-In-One, która będzie pracować dla Ciebie przez 24/7/365!

kampania-allinone1

 

Powyższa kampania jest cały czas monitorowana, powiększana i udoskonalana… tak że masz tutaj do czynienia ze sprawdzoną machiną, dlatego moją pierwszą sugestią dla Ciebie jest po prostu regularne dodawanie do kampanii nowych subskrybentów. 

Jak już zapewne wiesz, gdy ktoś z Twojego polecenia zapisze się do kampanii All-In-One, to jednocześnie trafi na Twój autoresponder Netsendo i zostanie tam już na zawsze… chyba, że postanowi się wypisać. (Instrukcja integracji autorespondera jest tutaj >>>).

Jednym z najlepszych sposobów zarabiania w Internecie jest budowa aktywnej listy kontaktów oraz wysyłanie do tych kontaktów budujących zaufanie wiadomości i ofert. Dzięki All-In-One posiadasz już takie wiadomości… Dlatego Twoim głównym zadaniem jest  tylko zapełnienie tej kampanii kontaktami – bez obawy, w tym szkoleniu pokażę Ci kilkanaście różnych metod budowania listy kontaktów.

 

Klika prostych wskazówek budowy listy kontaktów – na początek…

Po pierwsze – gdy zaczniesz generować ruch na swoją stronę, to zobaczysz, że część osób z automatu zapisze się na Twoją listę… Pokażę Ci oczywiście dużo przykładów generowania ruchu na strony, ale jestem też pewien, że sam znasz przynajmniej kilka różnych metod jak np. poinformowanie innych osób o swojej stronie, dodanie linku na swoich profilach w mediach społecznościowych (Facebook, Google +, Twitter itd.).

W nawiązaniu do stron – przygotowaliśmy dla ciebie kilka tematycznych stron przechwytujących, które możesz od razu wykorzystać.  Strona przechwytująca, to prosta strona, która w zamian za adres email oferuje jakiś konkretny & wartościowy bonus lub jakieś dodatkowe informacje.

 

Tutaj znajdziesz listę  stron, które możesz wykorzystać:

allinone1

 

Ta prosta strona + kampania All-In-One mogą razem zapewnić Ci całkiem niezły dochód w Internecie. Niektóre osoby promując nawet tylko jedną prostą stronę przechwytującą zarazem budują swoją listę kontaktów i zarabiają dobre pieniądze…

Pamiętaj, gdy tylko zaczniesz budować listę All-In-One, to od razu do pracy ruszy cała kampania marketingowa, która automatycznie będzie budować relację z Twoimi kontaktami i pomoże zarabiać Ci na autopilocie!

To wcale nie jest takie trudne – musisz po prostu zaprosić ludzi do odwiedzenia Twojej strony. Dodaj swoją stronę jako stopkę w mailach, które wysyłasz albo dodaj swoją stronę do wszystkich swoich profili w mediach społecznościowych… dzięki temu w sposób naturalny ludzie zaczną sprawdzać Twoją stronę i kilku z nich zapisze się na listę a niektórzy z nich zarejestrują się w naszych programach partnerskich.

Nie przejmuj się jeśli coś wydaje Ci się teraz skomplikowane…. to nie ma znaczenia!

Cały system All-In-One jest gotowy i ustawiony (Ty jedynie musisz uzupełnić swoje linki partnerskie i zintegrować Netsendo z systemem – to jest jakieś 15 min. pracy). Można powiedzieć, że praktycznie za Ciebie zbudowaliśmy Ci dom – łącznie z całą elektroniką, TV, Internetem itd. … Wszystko jest już ustawione i działa bardzo dobrze & generuje profity. Teraz przyszedł dla Ciebie czas na testy i sprawdzenia jak to wszystko działa.

Jeśli nie wiesz jak generować ruch na strony to się tym nie przejmuj… Już na tym etapie zdradziłem Ci kilka prostych technik i dodatkowo pokażę Ci jeszcze jak zbudować własne zaplecze internetowe, które zapewni Ci naturalny i stały napływ nowych czytelników – dzięki temu nie będziesz musiał nawet używać telefonu albo spotykać się z ludźmi w realu (ja tego nie robię). Oczywiście możesz to robić, ale nie jest to konieczne.

 

Jeśli jesteś gotów, aby zacząć budowę własnej listy kontaktów, zarabiać pieniądze i budować zespół, to wykonaj poniższe kroki:

Przestań marzyć o sukcesie… Po prostu działaj!

Czas odpalić własny biznes…

start-biznesu

 

Uwaga: Pokażę Ci w tym szkoleniu dokładnie takie same strategie budowania listy, których sam używam każdego dnia – dzięki temu moja lista buduje się praktycznie na automacie.

Jednak… TY Nie Musisz korzystać ze wszystkich metod aby zarabiać w Internecie. Moją strategią jest po prostu budowa własnego zaplecza internetowego, czyli stworzenie możliwie jak największej ilości źródeł gromadzenia ruchu na moje strony. To na początku wymaga czasu, ale później dzięki temu będziesz pracować o wiele mniej, a Twoja lista będzie budować się na tzw. autopilocie, czyli nawet podczas snu.

Dokładnie takich metod będziemy Cię tutaj uczyć… Oczywiście, niektóre z tych metod są płatne a niektóre w 100% darmowe.

 

Dzisiaj zaczniemy od 2 podstawowych i bardzo prostych strategii,
które możesz wykorzystać od razu.

1)

Pierwszą metodę omówiliśmy już w poprzedniej części…

Poniżej znajdziesz krótkie przypomnienie (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, to od razu wykorzystaj tą strategię):

Prosta metoda promocji systemu, to oczywiście stopka „PS” w każdym mailu,
który wysyłasz.

Przykład:

P.S.

Każdy chciałby sobie dorobić, zatem…
Poznaj sprawdzoną metodę – Jak w prosty sposób
zbudować 3 niezależne źródła dochodu w Internecie: 
Kliknij TUTAJ i poznaj szczegóły >>

 

Taką sygnaturę możesz z automatu ustawić w każdej wiadomości email, którą wysyłasz:

zobacz jak ustawić stopkę w gmail.com…

Polecam Ci korzystać z poczty gmail.com, ale jeśli masz inną, to wpisz na YouTube hasło – Jak ustawić stopkę w… i podaj nazwę swojej poczty.

Dzięki temu możesz wysyłać maile tak samo jak dotychczas, ale z tą różnica, że od dzisiaj Twój link partnerski będzie pracować na Ciebie 24h na dobę.

Na tej stronie znajdziesz więcej przykładowych stopek… kliknij tutaj >>

 

2)

Teraz pokażę Ci bardzo ciekawą metodę pozyskiwania ruchu – chodzi o bezpośrednie wejścia użytkowników na Twoją stronę. Każdy kto odwiedzi Twoją stronę będzie musiał oglądać ją przez przynajmniej kilkanaście sekund!

Taki krótki oraz darmowy ruch na Twojej stronie może być bardzo użyteczni z kilku powodów:

– może podnieść popularność strony oraz przede wszystkim,

– budować Ci listę kontaktów (warunek: ruch musi być dobrze stargetowany & strona musi być odpowiednio zbudowana).

 

Jak odpowiednio wykorzystać taki ruch ?

Po pierwsze i najważniejsze – strona do promocji musi być odpowiednio skonstruowana, czyli nie może być za długo i od razu musi przykuć uwagę czytelnika.

Gdzie możesz się reklamować ?

Oczywiście w TrafficMonsoon >>

Nie jest to w 100% darmowy ruch. Za darmo oznacza w tym przypadku – za ilość reklam, które sam obejrzysz, otrzymasz równowartość odwiedzin swojej strony.

Przykład:

– Jeśli obejrzysz 50 reklam innych osób, to w zamian otrzymasz 50 punktów, które przeznaczasz na obejrzenie swojej reklamy (tak czy inaczej musisz obejrzeć min. 10 reklam dziennie).

 

Uwaga:

Nie reklamuj się na cały świat!

Reklama będzie skuteczniejsza gdy ustawisz geotargetowanie, czyli jeśli promujesz reklamę w j.polskim, to ustaw reklamę na Polskę. Geotargwtowanie pobiera 2 razy więcej punktów, ale jest o wiele bardziej skuteczne (za 50 obejrzanych reklam nie dostajesz w tym wypadku 50 punktów, ale 25 obejrzeń przez Polaków!)

 

Instrukcja jak ustawić stronę do promocji:

GDZIE DODAĆ STRONĘ:

TM1

 

 

DODAJ UZBIERANE PUNKTY DO DODANEJ STRONY:

TM2

 

 

KLIKNIJ W “UNASSIGN” ABY DODAĆ PUNKTY DO STRONY:

TM3

 

Pozyskiwanie ruchu tą metodą wymaga trochę czasu, ale może działać bardzo dobrze. Zresztą, aby Twoje konto w TrafficMonsoom było aktywne, to i tak musisz min. raz dziennie wyklikać 10 reklam (w zamian dostaniesz 5 wyświetleń swojej reklamy – jeśli masz ustawione geotargetowanie).

Stronę, którą możesz wykorzystać do promocji systemu All-In-One w TrafficMonsoon,
znajdziesz TUTAJ >>

 

TrafficMonsoon posiada również bardzo dobry program partnerski…

Każda osoba, która zarejestruje się z Twojego linku do All-In-One przejdzie przez dokładnie ten sam trening co TY.

Dużo z tych osób przerobi dzisiejsze szkolenie i postanowi budować własną listę kontaktów.

Dla Ciebie jest to bardzo dobra wiadomość, ponieważ właśnie w ten sposób w Twoim zespole zacznie tworzyć się duplikacja i dzięki temu możesz zarabiać dobre pieniądze. W każdym programie, który znajduje się w All-In-One zarabiasz jakiś % od sprzedaży Twoich partnerów!

Dodatkowo – oprócz prowizji za sprzedaż usług w TrafficMonsoon zarabiasz również wykupując paczki reklam, czyli tzw. AdPack.

 

Zobacz prezentację możliwości biznesowych TrafficMonsoon:

Zobacz jak zarejestrować się w TM >>

 

Jak widzisz, sprzedając ruch na strony można zarobić naprawdę bardzo dużo pieniędzy. Oprócz tego można jeszcze zarobić konwertując ten ruch na subskrybentów oraz klientów. TrafficMonsoon oferuje dobrej jakości odwiedzających, cały sekret polega tylko na tym, aby ten ruch odpowiednio wykorzystać.

 

Moja wskazówka – kup tyle paczek reklam w TM ile możesz (Adpack) & następnie naucz się konwertować ten ruch na subskrybentów oraz klientów (pokażemy Ci jak to zrobić)… polecam w tym wypadku promować system All-In-One.

Wtedy tworzy się tzw. koło profitów…

kolo-profitow

Kupowanie paczek reklam oraz następnie mądre wykorzystacie tego ruchu, to jest zdecydowanie najlepszy sposób, aby zarabiać i budować własną listę kontaktów.

Możesz zarabiać kupując ruch, czyli paczki reklam (Adpack).

Możesz zarabiać sprzedając ruch (Adpack + pozostałe usługi TM).

Najlepszym sposobem jest połączenie tych dwóch czynności i dzisiejsze szkolenie pokazuje Ci jak to zrobić…

 

Fakty wyglądają tak, że promując prostą stronę przechwytującą przez Twój link partnerski, możesz za jednym razem zbudować 3 niezależne i duże źródła dochodów – w tym TrafficMonsoon, Money2Money oraz SERVAQ !!! :-)

 

Dobra wiadomość jest taka, że to zawsze zależy od Ciebie jak mało lub jak dużo będziesz zarabiać. Możesz używać All-In-One Business System do budowy 1 źródła dochodu lub 3… Możesz używać All-In-One to zarabiania niewielkich prowizji z Traffic Monsoon np. po $100, $200 miesięcznie lub wielkich po $10,000 + co miesiąc.

Musisz po prostu zdecydować jak ten system ma dla Ciebie działać. Ty o wszystkim decydujesz… To nie jest kolejna praca. Tutaj to TY jesteś szefem. To jest Twój biznes i to TY decydujesz ile będziesz zarabiać.

 

Dlaczego polecam Ci kupić paczki reklam TM i budować listę na Netsendo ?

Od pewnego momentu, jeśli chcesz odnieść sukces, to musisz wydać pieniądze w tej branży. Każdy kto zarabia dobre pieniądze inwestuje albo w dobre narzędzia internetowe albo kupuje reklamę albo robi jedno i drugie.

W TM masz na tyle dobrze, że zarabiasz nawet gdy stworzysz kiepską reklamę… bo zapewne jak już wiesz, paczki reklam pracują przez 55 dni i również zarabiają.

Dodatkowo po integracji autorespondera SERVAQ, czyli Netsendo z All-In-One, budujesz swoją własną listę kontaktów… a gdy masz już listę osób w autoresponderze i gdy proponujesz im to co ich interesuje, to na 100% zarabiasz prowizje.

Gdy wykonasz powyższe oraz przyszłe instrukcje, to zbudujesz listę prawdziwych osób…, które z automatu otrzymają kampanię All-In-One i które będą rejestrować się w Twoim zespole!

Oprócz tego dzięki integracji z Netsendo możesz wysyłać do tych osób własne oferty i jeszcze dodatkowo zwiększyć swój zarobek.

 

Gratulacje! Na tym etapie jesteś już ważnym partnerem All-In-One i zaledwie po tych kilku dniach wiesz już więcej o zarabianiu w Internecie niż większość osób w branży. Masz własną kopię All-In-One, masz kampanię marketingową, która pracuje 24h na dobę przez 400 dni, masz strony, które służą do zbierania adresów email, masz do dyspozycji profesjonalne szkolenia oraz możliwość zbudowania 3 niezależnych źródeł dochodu za jednym razem.

Tylko dlatego, że dołączyłeś do All-In-One zaoszczędziłeś lata pracy i bardzo dużo pieniędzy.

Reszta zależy od Ciebie.

Klucz do sukcesu trzymasz w rękach!

 

Kliknij Tutaj i Przejdź Do Trening Nr 3 >>

 

 

NAJWAŻNIEJSZE LINKI:

– Twoje Pierwsze Kroki (jak ustawić system, aby działał poprawnie) >>

– Centrum Szkoleniowe (wszystkie szkolenia) >>

– Centrum Marketingowe (materiały promocyjne) >>

 

Polub Mnie na FB


.

POLECAMY


Popular Posts

Grupa Marketingowa PodstawyBiznesu